Neler Yeni

Spotify hesabım çalındı. Ne yapmam gerekiyor?

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Merhabalar, Spotify hesaplarım az önce çalındı. Spotify'a mail attım ama şu an elimde yapacak hiçbir şey yok gibi gözüküyor. Aynı mailde sanatçı hesabımda vardı çok bir şey olmasa bile hesap sonuçta. Yapabileceğim herhangi bir yöntem var mı? Mailim değiştirildi.

Palo DAYI

80+ Silver
aga spotıgy nasıl caldırdın
bırınıe gmaıl hesabını falanmı verdın
eger oyleyse dıger hesablar ıcın sımdıdıen onlem al derım

Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Onur Altunay
Merhabalar, Spotify hesaplarım az önce çalındı. Spotify'a mail attım ama şu an elimde yapacak hiçbir şey yok gibi gözüküyor. Aynı mailde sanatçı hesabımda vardı çok bir şey olmasa bile hesap sonuçta. Yapabileceğim herhangi bir yöntem var mı? Mailim değiştirildi.
hocam selam, daha demin bana da aynı mail geldi sonu icloud olan mailimin sonu pyzo.info oldu diye ben de hemen kontrol ettim hesabımdan gerçekten de değişmişti. Bunu fark edince de onlara karşı mail attım parolamı sıfırlamam için link attılar ve sıfırladım. Sonrasında pcden girince hesabıma eski mailime geri dönmüştü, linkte tıklarken baya tedirgin oldum ama mailimin yine eskisi gibi doğru olması biraz rahatlattı beni.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam selam, daha demin bana da aynı mail geldi sonu icloud olan mailimin sonu pyzo.info oldu diye ben de hemen kontrol ettim hesabımdan gerçekten de değişmişti. Bunu fark edince de onlara karşı mail attım parolamı sıfırlamam için link attılar ve sıfırladım. Sonrasında pcden girince hesabıma eski mailime geri dönmüştü, linkte tıklarken baya tedirgin oldum ama mailimin yine eskisi gibi doğru olması biraz rahatlattı beni.
Aynısı oldu hocam bana da galiba bir yerden veri sızdırmışlar düzelttiler şimdi mail atmak yeterliymiş. Teşekkürler

Starlex

80+ Bronze
Apple kullanıyorsan kayıtlı ödemeleri kaldır play store kullanıyor san abonelikleri ve kartı unuttur sonra sanal kart oluşturup apple music falan kullan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynısı oldu hocam bana da galiba bir yerden veri sızdırmışlar düzelttiler şimdi mail atmak yeterliymiş. Teşekkürler
Sorun çözüldüyse ne mutlu sana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,183
Üyeler
141,255
Son üye
fuckingmuscleman
Top Bottom