Neler Yeni

Çözüldü✓ SSD alacağım, anakartima uyumlu SSD önerisi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Nedim
Merhaba yakın zamanda SSD alıcağım ama öneri istiyorum ana kartım gigabayte h61m-ds2 eski bir anakart o yüzden okuma hızı kaç destekliyor bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa önerirlerse iyi olur teşekkürler iyi akşamlar.

Mertcetinkaya06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mert çetinkaya
Kaç gb lazım

Benbilmem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuz Doğan
Değerli kardeşlerim,

HP 15-ay048nia dizüstü bilgisayarım var. Hard diskim bozulduğu ve bilgisayar başlamadığı için HDD yerine SSD alıp bu arada RAM'i yükseltmek istiyorum. Sorularım şu şekilde:

1- Bilgisayarıma hangi SSD'yi almalıyım? SATA1, SATA2, SATA3? Bilgisayarımın anakartına hangi SSD'nin uygun olduğunu bulamıyorum :( Bu konudaki bütün videolarda "açılabilen bilgisayarlar düşünülerek bir program vasıtasıyla karar verme yolu gösterilmiş, ama benim bilgisayarım açılmıyor)

2- Şu anda bilgisayarda 4GB RAM ve anakartta yeni bir RAM için boş bir yer bulunmaktadır. Hangi ek RAM'i satın almalıyım, ne tür özellikleri olmalı?

Anakartın, HDD'nin ve RAM'in fotoğrafını etmek isteyenlere gönderiyorum. Ayrıca bilgisayarımın teknik özelliklerini şuradan okuyabilirsiniz: https://support.hp.com/us-en/document/c05421192

Hata yapmamak için sizlerden acil yardım rica ediyorum sevgili dostlarım...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
947,087
Üyeler
149,141
Son üye
Frostyn00