Neler Yeni

Ssd Ler çok pahalı değil mi

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
ne ucuz ki? alım gücümüz cidden yerlerde.

Nachi

80+ Platinum
valla ben bu ssd yi çok seviyorum pahalıda gelmiyor

Daha ucuza daha yenisi var.

• Beğen
Reaksiyonlar: PROZ

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,073
İsim
Zeki Müren
bence o kadar da pahalı değil ya da biz pahalı olmasına alıştık
Hocam soyle düşünün bir cod mw 120gb mi 140gb mi ne ücretsiz oyunu bile oynarken 120tl veriyor yani bilmiyorum alım gücümüz inş yukselir

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,600
İsim
Serkan FETVACI
Hocam şimdi 480gb ssdler için konuşucam bana açıkçası 1gb ye 1tl vermek zor geliyor şimdi diyeceksiniz ki HDD kullan o zaman HDD Ler de çok pahalı hocam uygun ve kalite olarak yani fp olarak patriot burst öneriyorsunuz ona rağmen GB sine karşılık 80 90 kuruş veriyoruz açıkçası bana pahalı geliyor sizce de pahalı değil mi kaliteli ucuz SSD önerileriniz varsa bekliyorum patriot burst önermeyin

ram ve ssd pazarı fiyatlarda dalgalanma yaşamıyor diğer bileşenlere göre hatta 2 ay öncesine göre daha ucuza alabiliyorsun onun için şu durum zaten genelde olan birşeydi yakın zamanda değişen bir döngü değil pazar fiyat aynı boyutta.

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Ucuz olan bir şey yok. 2 sene öncesinin fiyatları ile şimdiki fiyatları karşılaştırırsanız farkları görürsünüz zaten.

q(@__@)p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
@me
Hocam soyle düşünün bir cod mw 120gb mi 140gb mi ne ücretsiz oyunu bile oynarken 120tl veriyor yani bilmiyorum alım gücümüz inş yukselir
Bu nasıl bi düşünce tarzı :ROFLMAO: bu mantığa göre warzone'a 5000 TL veriyoruz, çünkü pc olmadan oynanmıyor malum.

sunburn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Sunburn
Hayır siz fakirsiniz. SSD'lerin tarihte en ucuz olduğu dönemdeyiz. Önümüzdeki çeyrekte fiyatları daha da düşecek.
Yaşadığınız ülkede enflasyon sebebi ile paranız değer kaybediyor.

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,073
İsim
Zeki Müren
Bu nasıl bi düşünce tarzı :ROFLMAO: bu mantığa göre warzone'a 5000 TL veriyoruz, çünkü pc olmadan oynanmıyor malum.
Hocam alakası yok PC ye istediğin kadar oyun yükle ve oyna ama o depolamada o inikken 120gb yi çöp saymalisin

Top Bottom