Neler Yeni

ssd mi hdd mi kullanmalıyım

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
ahmet okan
selam aleyküm iyi günler hocam elimde 120 gb sata ssd var birde 400 gb hdd var şimdi ben ssd windows kurmalıyım yoksa hdd yemi programları hdd kursam sıkıntı yaşarmıyım

Yunus-16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yunus Çamsever
selam aleyküm iyi günler hocam elimde 120 gb sata ssd var birde 400 gb hdd var şimdi ben ssd windows kurmalıyım yoksa hdd yemi programları hdd kursam sıkıntı yaşarmıyım
SSD Kullanmalısın farkı görürsün

EmreDur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emre
Windows seçenek varsa her zaman ssd’ye kurulmalıdır ekstra programları dediğin gibi yapabilirsin. Uçuk derecede farkediyor açılma hızı olsun dosya aktarma olsun her şeyi farkettiriyor ssd. Eğer günlük kullandığın boyutu yüksek programlar değilse yine ssd ye kurmanı öneririm. Boyutu büyük programları hdd ye dosyaları hdd ye depolayabilirsin.

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
ahmet okan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows seçenek varsa her zaman ssd’ye kurulmalıdır ekstra programları dediğin gibi yapabilirsin. Uçuk derecede farkediyor açılma hızı olsun dosya aktarma olsun her şeyi farkettiriyor ssd. Eğer günlük kullandığın boyutu yüksek programlar değilse yine ssd ye kurmanı öneririm. Boyutu büyük programları hdd ye dosyaları hdd ye depolayabilirsin.
SSD Kullanmalısın farkı görürsün
teşekkür ederim hocam iyi akşamlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,621
Üyeler
140,674
Son üye
Yiğit Okumuş
Top Bottom