Neler Yeni

Yardım SSD NASIL YÜKSELTEBİLİRİM

Muzaffer0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muzaffer
Asus g 16 modelini aldım 2 gün önce ve ssd yükseltmek isityorum 500 gb yetmiyor garantiden çıkmadan nasıl yükseltebilirim ürnü mediamarkttan aldım yardımcı olursanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan
Asus g 16 modelini aldım 2 gün önce ve ssd yükseltmek isityorum 500 gb yetmiyor garantiden çıkmadan nasıl yükseltebilirim ürnü mediamarkttan aldım yardımcı olursanız sevinirim
Hocam kendin açarsan Garanti bitiyor diye biliyorum ama Asus desteğe yaz yardımcı olurlar oradan da bilgi alabilirsin

Shourd

80+ Silver
Hocam kendin açarsan Garanti bitiyor diye biliyorum ama Asus desteğe yaz yardımcı olurlar oradan da bilgi alabilirsin
yanlış biliyorsun ürüne ve güvenlik etiketlerine zarar vermediğin sürece ssd ram değişikliği hatta macun değişimi bile garanti dışına çıkarmıyor hiç bişi bilmiyorsa arkadaş beklemek istemiyorsa sipariş eder ssd yi gelince müşteri hizmetlerini arar onlar anlatır takmayı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan
yanlış biliyorsun ürüne ve güvenlik etiketlerine zarar vermediğin sürece ssd ram değişikliği hatta macun değişimi bile garanti dışına çıkarmıyor hiç bişi bilmiyorsa arkadaş beklemek istemiyorsa sipariş eder ssd yi gelince müşteri hizmetlerini arar onlar anlatır takmayı
Teşekkür ederim hatamı düzeltiğiniz için benim HP victus da öyle olmuştu bende mağdur olmuştum garanti işlemiyor denmişti.

Muzaffer0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muzaffer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hemen bakıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ekran kartı neydi bazen farklılık gösterebiliyor
4050 VAR i7 13650hx işlemci var
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam 1 tb ve 2 tb olmak üzere 2 model atar mısınız bütçemin uygunluğuna göre 1 isini alacağım

Shourd

80+ Silver
Teşekkür ederim hatamı düzeltiğiniz için benim HP victus da öyle olmuştu bende mağdur olmuştum garanti işlemiyor denmişti.
eminmisiniz bende hp kulanıyorum ve ram yükseltebilirmiyim dediğim zaman aradığımda kendileri demiştiki bizim burda bi yükseltme işlemimiz yok siz kendiniz yapabilirsiniz demişti aynı şekilde macun bakımınada yolladım ben kendim risk etmeme açısından yolladım onların macununa güvenmediğim için kendim yapsam nolur yapamazsam ne olur dedim onlarda görüntülü arayın yardımcı olalım dediler tabi ben yinede yapmadım macun kalsa bi işime yaramicaktı çünkü yoladım ondan bakıma hp bu konuda başarılı bence siz yanlış bişi yaptınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,466
Üyeler
156,779
Son üye
Sebastian Bach
Top Bottom