Neler Yeni

Ssd ye giden kopuk kablo

kaishain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre Can
Geçenlerde bir konu açmıştım Windows işletim sistemi seçme ekranı geliyor geçilmiyor bir türlü diye kabloları incelerken farkettim ki ssdye takılan sata kablosu sanırım yanlısım varsa düzeltin bir tanesi kopmuş yanık gibi aynı lekeliydi baya plastik erimiş ben bunu aldığım yerin destek ekibine attım itopyadan almıştım ve dedikleri şey kasanın arkasında ki bölümde boş kabloları takın vs vs dediler milyon kez denedim ordan çıkardım ona taktım vs yok aynı hala bunu nasıl halledebilirim güvenilir bir bilgisayarcı da bilmiyorum ki götürüp bırakayım ya da kablolar oldu da ssd mi zarar gördü hiç bilmiyorum taktik verebilen olur mu acaba ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

Ekler

• IMG-20201019-WA0061.jpeg
    IMG-20201019-WA0061.jpeg
    827.8 KB · Hit: 106
  • IMG_20201016_203839.jpg
    IMG_20201016_203839.jpg
    2.8 MB · Hit: 72

kaishain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre Can
Son düzenleme:

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
bir şey indirince otomatik olarak c ye iniyor ssd o da yani ssd de olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam kusura bakma vaktini aldım seninde hakkını helal et belki 1 saat olmuştur bana yardım etmeye çalışıyorsun ama benim gibi davara oyun bilgisayarı ne alakaysa bu kafayla
Hocam elinde usb bellek varmi ?

bir şey indirince otomatik olarak c ye iniyor ssd o da yani ssd de olabilir

hocam kusura bakma vaktini aldım seninde hakkını helal et belki 1 saat olmuştur bana yardım etmeye çalışıyorsun ama benim gibi davara oyun bilgisayarı ne alakaysa bu kafayla
Senin disklerde windows yüklü değil ozaman yüklü olsaydi boot menüde seçtiginde windows gelirdi eğer elinde usb bellek ve pc vsrsa kaspersky rescue disk i usb ye yazip onda 9nemli dosyalarinizin hangi diskte olduğunu öğrenip diğer diske windowsu kurarsiniz sonrs o verileri kurtardiktan sonra ssd ye kurarsin kaspersky rescue disk nasil kurulur videolari internette var oralara bakabilirsin

Son düzenleme:

kaishain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre Can
Hocam elinde usb bellek varmi ?

Senin disklerde windows yüklü değil ozaman yüklü olsaydi boot menüde seçtiginde windows gelirdi eğer elinde usb bellek ve PC vsrsa kaspersky rescue disk i usb ye yazip onda 9nemli dosyalarinizin hangi diskte olduğunu öğrenip diğer diske windowsu kurarsiniz sonrs o verileri kurtardiktan sonra ssd ye kurarsin kaspersky rescue disk nasil kurulur videolari internette var oralara bakabilirsin
teşekkür ederim yarın bakacağım direkt iş dönüşü. meşgul ettim senide iyi geceler dilerim

Top Bottom