Neler Yeni

Ssdnin yanındaki sayılar ne anlama geliyor?

Existentia

80+ Silver
Hocam o kadar odeyemiyorum ama okuma yazma hızı yüksek msi spatium 500gb falan alsam nasıl olur sizce
hocam o zaman 1 tb ssd alın zaten degiştirmesi eklemesi degiştirmesi kolay çünkü 500 gb cidden çok hızlı doluyor ileride güzel bir ssd alır takarsınız

bakober

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barkın
hocam o zaman 1 tb ssd alın zaten degiştirmesi eklemesi degiştirmesi kolay çünkü 500 gb cidden çok hızlı doluyor ileride güzel bir ssd alır takarsınız
Anlamadım hocam twinmos mü alayım yani netac falanda alabiliyorum paramla ama daha fazlasına param yetmiyor

Existentia

80+ Silver
Hocam CS valo genshin falan oynuyorum eğer doluyorsa twinmosu alacağım sizin dediğiniz gibi
hocam windows cs valo genshinle 500 tam dolar bir şey yüklemek isteseniz dert olur 1tb twinmosu alın en azından kafanı rahat olur

bakober

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barkın
hocam windows cs valo genshinle 500 tam dolar bir şey yüklemek isteseniz dert olur 1tb twinmosu alın en azından kafanı rahat olur
Tamamdır hocam sagolun peki bozulduğunu nerden anlarim ve bozulursa ne olur? Bozulmama şansı var mı?

Existentia

80+ Silver
Tamamdır hocam sagolun peki bozulduğunu nerden anlarim ve bozulursa ne olur? Bozulmama şansı var mı?
Rica ederim hocam her zaman, bozulduğunda windows mavi ekran verir açılmaz hatalar görürsünüz anlarsını yani v elbette bozulmama şansı var hocam kesin bozulacak diye şey yok

bakober

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Barkın
Rica ederim hocam her zaman, bozulduğunda windows mavi ekran verir açılmaz hatalar görürsünüz anlarsını yani v elbette bozulmama şansı var hocam kesin bozulacak diye şey yok
Teşekkürler hocam twinmos alıyorum ozaman umarım bozulmaz diyerek :D

TAlperen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Alperen
Kendim 1tb kioxia exceria kullanıyorum, daha 1 sene geçmeden sağlık değeri %88 civarına geldi. O yüzden Kioxia'yı pek öneremem. Aynı şekilde diğer marka hakkında bilgim olmadığından onunla alakalı yorum yapamayacağım.
Sağlık değerlerine nerden bakıyorsunuz

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,097
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Şöyle düşün
a arabasının ibresi 180
b arabasının ibresi 300
Mantıken b araba daha hızlı oluyor
Bu Ssd lerde de be kadar yüksek o kadar iyi
Ama bazen 300 ibrelilerde 1.0 motor oluyor 200 ü zor görüyor kaliteli kontrolcülerinin olması gerek

kırmızışarapp

80+ Silver
Kendim 1tb kioxia exceria kullanıyorum, daha 1 sene geçmeden sağlık değeri %88 civarına geldi. O yüzden Kioxia'yı pek öneremem. Aynı şekilde diğer marka hakkında bilgim olmadığından onunla alakalı yorum yapamayacağım.
Kioxia'da aynısını yaşadım. Kingston tercih edilmeli bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,766
Üyeler
155,475
Son üye
aniltek
Top Bottom