Neler Yeni

Ssport üyeliğimi nasıl iptal edebilirim

Ömerefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Efe
Arkadaşlar ssport üyeliğimi iptal etmek istiyorum yolunu bulamadım iosa yeni geçtiğim için app storedan nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Salih ÇARDAK
İptal diye bir şey yok, aldığın pakedi sonuna kadar kullanmak zorundasın, otomatik yenilenme olmasını istemiyorsan play store abonelikler kısmından yaptım, ancak ios bilmiyorum. Yani aldım memnun kalmadım iptal edeyim param iade edilsin diye bir seçenek yok

Ömerefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İptal diye bir şey yok, aldığın pakedi sonuna kadar kullanmak zorundasın, otomatik yenilenme olmasını istemiyorsan play store abonelikler kısmından yaptım, ancak ios bilmiyorum. Yani aldım memnun kalmadım iptal edeyim param iade edilsin diye bir seçenek yok
biliyorum onu o dediğin şeyi iosta bulamadım

Ömerefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Berbat yayın kalitesi ve bir o kadar gereksiz bir platform ssport, bir hataydı aldık
avrupa maçları için 1 aylık almıştım 2 aydır otomatik ödüyomuş yeni farkettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar ssport üyeliğimi iptal etmek istiyorum yolunu bulamadım iosa yeni geçtiğim için app storedan nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
beyler yine otomatik ödedi bu kadar zor olamaz heralde çözümü yardım etcek yokmu

Furkanozr

80+ Silver
www.ssportplus.com adresinden üye girişi sonrası ana sayfada sağ üst köşede yer alan menüden Üyelik Bilgileri bölümüne girerek üyelik iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mobil cihazlarınızın uygulama mağazalarını kullanarak başlattığınız üyeliklerinizi uygulama mağazası hesabınız üzerinden iptal edebilirsiniz.

Top Bottom