Neler Yeni

Stajdan ne kadar para alıcam

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Arkadaşlar 40 iş günlük yaz stajında bildiğiniz gibi asgari maaşın %30 u kadar maaş alıyoruz. Bugün 3420 tl yattı bana. Fakat ilk ayın ki gecikmişti. 1.5 hafta sonra staj bitecek o zaman da ikinci ayın mı maaşı yatacak? Yani ben toplam 2 ay çalışmış olucam ama toplam 3420*2 mi maaş alıcam yoksa bugün 3420 tl yatırdılar daha bitti mi maaş 😀 ben normalde iki ay diye biliyorum sorduğum soru size biraz saçma gelebilir ama bugün maaşı yatırdılar, 1.5 hafta sonra staj bitiyor 2. Ayın maaşını o zaman mı yatırırlar? Aradan 1 ay mı beklerler? Sorduğum soru için kusura bakmayın biraz saçma gelebilir.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,496
İsim
Cengiz
Arkadaşlar 40 iş günlük yaz stajında bildiğiniz gibi asgari maaşın %30 u kadar maaş alıyoruz. Bugün 3420 TL yattı bana. Fakat ilk ayın ki gecikmişti. 1.5 hafta sonra staj bitecek o zaman da ikinci ayın mı maaşı yatacak? Yani ben toplam 2 ay çalışmış olucam ama toplam 3420*2 mi maaş alıcam yoksa bugün 3420 TL yatırdılar daha bitti mi maaş 😀 ben normalde iki ay diye biliyorum sorduğum soru size biraz saçma gelebilir ama bugün maaşı yatırdılar, 1.5 hafta sonra staj bitiyor 2. Ayın maaşını o zaman mı yatırırlar? Aradan 1 ay mı beklerler? Sorduğum soru için kusura bakmayın biraz saçma gelebilir.
lk olarak saçma değil ama bunu neden işveren ile konuşmuyorsun ?

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
Arkadaşlar 40 iş günlük yaz stajında bildiğiniz gibi asgari maaşın %30 u kadar maaş alıyoruz. Bugün 3420 TL yattı bana. Fakat ilk ayın ki gecikmişti. 1.5 hafta sonra staj bitecek o zaman da ikinci ayın mı maaşı yatacak? Yani ben toplam 2 ay çalışmış olucam ama toplam 3420*2 mi maaş alıcam yoksa bugün 3420 TL yatırdılar daha bitti mi maaş 😀 ben normalde iki ay diye biliyorum sorduğum soru size biraz saçma gelebilir ama bugün maaşı yatırdılar, 1.5 hafta sonra staj bitiyor 2. Ayın maaşını o zaman mı yatırırlar? Aradan 1 ay mı beklerler? Sorduğum soru için kusura bakmayın biraz saçma gelebilir.

Ne kadar çalışmış gününüz varsa hesaplanır ay sonu teslim edilir paranız

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,424
İsim
MehmedVII
Ünide misin? Benim ablam da üni hemşirelik yaz stajı yapıyor. Çalıştığı Adana Devlet hastanesine asgarinin tamamı verilebileceği iletilmiş. Hastaneden hastaneye değişiyor.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ünide misin? Benim ablam da üni hemşirelik yaz stajı yapıyor. Çalıştığı Adana Devlet hastanesine asgarinin tamamı verilebileceği iletilmiş. Hastaneden hastaneye değişiyor.
Lise son

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,849
Üyeler
152,554
Son üye
Furkan_12