Neler Yeni

Öneri Star Wars serisi izleme sırası nasıl?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Sorduğum şey filmler için değil, diziler için. Star Wars evrenindeki hikayenin sıralamasına (1-2-3-4-5-6) dizileri de dahil edersek (Obi Wan Kenobi, Mandolorian vb.) izleme sırası nasıl oluyor? Hangi filmlerin arasında hangi diziyi izlemeliyim? Mesela A filmi ve B filmi arasında X dizisini izle gibi bir öneri verirseniz sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorduğum şey filmler için değil, diziler için. Star Wars evrenindeki hikayenin sıralamasına (1-2-3-4-5-6) dizileri de dahil edersek (Obi Wan Kenobi, Mandolorian vb.) izleme sırası nasıl oluyor? Hangi filmlerin arasında hangi diziyi izlemeliyim? Mesela A filmi ve B filmi arasında X dizisini izle gibi bir öneri verirseniz sevinirim.
Boş verin, Disney+ REİS sıralamanın olduğu bir liste yapmış zaten. Adam ya...

Son düzenleme:

'Rey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Violet'T
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boş verin, Disney+ REİS sıralamanın olduğu bir liste yapmış zaten. Adam ya..
Hocam hangi sırayla izlediniz? ben hikaye sırası olarak izledim 1-2-3-4-5 diye

Ama insanlar filmlerin çıktığı yıla göre izlenmesini önermişler baktım bir kaç yere

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hangi sırayla izlediniz? ben hikaye sırası olarak izledim 1-2-3-4-5 diye

Ama insanlar filmlerin çıktığı yıla göre izlenmesini önermişler baktım bir kaç yere
Ben de hikaye sırasına göre izledim. İlk çıkan üçleme daha başarılı olduğu için insanlar önce onu izlemeyi tercih ediyor ama ben hikaye odaklı izlediğim için onları dinlemedim.

• Beğen
Reaksiyonlar: 'Rey
Top Bottom