Neler Yeni

Starfield'da eşi benzeri görülmemiş hata

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları
Selamlar ilk öncelikle. Şöyle güzel bir sistemim
var:
Rtx4070
16gb Ram
İşlemcimde şu: intel core i7

Her şey yerli yerinde,fakat starfielda oyun oynanmiyacak kadar fps drop yiyor. Bu sisteminden mi kaynaklı pek sanmıyorum,fakat bugün oyuna girince the eye gezegenine uğradım ve oyunun renkleri aniden bozuldu ve kötü bir ses gelip kapandı. Hemen sonra rdr2 ve lies of p ye girdim fakat bir hata yaşamadım. Şimdi soruyorum sizlere,hata tam olarak nerde? Neden şu lanet oyun böyle bir hata yaşatıyor? Bir tek benmi yaşıyorum? İşlemcimin kötü olduğunu kabul ediyorum fakat böyle bir hata şimdi ne bileyim..

Son düzenleme:

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Starfield'ın kendisi hata zaten. Bu arada Ryzen 3700x ve RX 5500 XT ile Lies Of P'yi full ayarlarda oynuyorum. Adamların ilk oyunu olmasına rağmen yaptıkları işe bak. Bir de sektörün ağır toplarından Bethesda'nın yaptığına bak.

SnareEcho

80+ Silver
Starfield'ın kendisi hata zaten. Bu arada Ryzen 3700x ve RX 5500 XT ile Lies Of P'yi full ayarlarda oynuyorum. Adamların ilk oyunu olmasına rağmen yaptıkları işe bak. Bir de sektörün ağır toplarından Bethesda'nın yaptığına bak.
Cyperpunk ilk çıktığında bitmemiş gibiydi. Bu da onun gibi.

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu hata benimde canımı çok sıkmış durumda. Bir tek buda deil,oyunun hikayesi rezalet. Neymiş bir adam üsümüze geliyormuş,hemen ardından uzay korsanları geliyormuş, onları yeniyormuşuz adam bize gemisini veriyormuş. Cidden starfield rezalet. Umarım cyberpunk gibi toparlar kendini. Diyicek laf yok.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu hata benimde canımı çok sıkmış durumda. Bir tek buda deil,oyunun hikayesi rezalet. Neymiş bir adam üsümüze geliyormuş,hemen ardından uzay korsanları geliyormuş, onları yeniyormuşuz adam bize gemisini veriyormuş. Cidden starfield rezalet. Umarım cyberpunk gibi toparlar kendini. Diyicek laf yok.
Ben sırf bu oyun için Starfield hediyeli RX 7600 alacaktım. Oyun beni, alıp almama konusunda o kadar ikileme düşürdü ki, çıkmasına yakın zamanlarında olumlu bir şeyler görmek adına kendimi zorladım. Şu oyun, marka ve para ile yapılan reklamın ne derece kalitesiz bir şeyi oyunculara kakalanabileceğinin en büyük örneklerinden birisi. Belki de en büyüğü. Samimi söylüyorum, üzerine tez yazılacak konudur bu.

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben sırf bu oyun için Starfield hediyeli RX 7600 alacaktım. Oyun beni, alıp almama konusunda o kadar ikileme düşürdü ki, çıkmasına yakın zamanlarında olumlu bir şeyler görmek adına kendimi zorladım. Şu oyun, marka ve para ile yapılan reklamın ne derece kalitesiz bir şeyi oyunculara kakalanabileceğinin en büyük örneklerinden birisi. Belki de en büyüğü. Samimi söylüyorum, üzerine tez yazılacak konudur bu.
Katılıyorum. Bu devirde oyuncu olmakta zor..

Top Bottom