Neler Yeni

🔥İndirim Steam 30 TL'den Ucuz Oyun Önerileri!

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
@sameenshaw hocam siz hangi türde oyunları seviyorsunuz merak ettim.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
@sameenshaw hocam siz hangi türde oyunları seviyorsunuz merak ettim.
Derya deniz hocam. Genellikle yaptığım seçimlerin önemini hissettiğim, hikayesinin içine girmekte zorlanmadığım ve ne yapacağımı bana bırakan oyunlar diyebilirim. Yani ne kadar açıklayabildim bilmiyorum ama CoD MW serisini çok severim mesela, Skyrim çok severim vs. vs. bu liste uzar. Arada da Lake tarzı chill yürüyüp hikaye seçtiğim oyunlar oynayasım geliyor. Siz peki?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Çağdaş Akıncı
Bildiğimiz gibi oyun fiyatlarında ciddi bir zam meydana gelmekte ve bunun Türk oyuncularını kötü etkilediğini biliyoruz.

Fakat hala 30 TL'den daha uygun fiyatta olan güzel oyunları listeledim, bu fiyatlara bir daha oyun bulamayabiliriz bundan dolayı böyle bir konu açma gereği duydum herkese iyi oyunlar dilerim.

Project Zomboid 32,00 TL 21,44 TL

PAYDAY 2 22,00 TL 11,00 TL

Papers, Please 18,00 TL 7,20 TL

Car Mechanic Simulator 2021 40,00 TL 26,00 TL

Crysis Remastered 50,00 TL 22,50 TL

Thief Simulator 32,00 TL 5,44 TL

Shadow Tactics: Blades of the Shogun 80,00 TL 8,00 TL

CarX Drift Racing Online 25,00 TL 11,25 TL

Call of Duty 4: Modern Warfare 49,00 TL 24,50 TL

Zero Hour 20,50 TL 10,25 TL

NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER 248,00 TL 24,80 TL

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 89,00 TL 17,80 TL

White Day: A Labyrinth Named School 49,00 TL 7,35 TL

The Beast Inside 235,00 TL 23,50 TL

Ryse: Son of Rome 18,50 TL 4,62 TL

Middle-earth: Shadow of War 67,00 TL 10,05 TL

Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition 50,00 TL 14,75 TL

Sir Whoopass™: Immortal Death 27,00 TL 13,50 TL

Tormented Souls 32,00 TL 19,20 TL

Food Truck Simulator 32,00 TL 22,40 TL

Just Cause 3 45,00 TL 6,75 TL

Ultimate Fishing Simulator 31,00 TL 6,20 TL

Ultimate Fishing Simulator 2 32,00 TL 19,20 TL

Overcrowd: A Commute 'Em Up 32,00 TL 9,60 TL

September 7th 13,50 TL 9,04 TL

POSTAL 2 105,00 TL 10,50 TL

Haunt Chaser 25,00 TL 5,00 TL

Faraday Protocol 32,00 TL 3,20 TL

Sleeping Dogs: Definitive Edition 89,00 TL 13,35 TL

Letrion
Adamsınız hocam sağolun

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Derya deniz hocam. Genellikle yaptığım seçimlerin önemini hissettiğim, hikayesinin içine girmekte zorlanmadığım ve ne yapacağımı bana bırakan oyunlar diyebilirim. Yani ne kadar açıklayabildim bilmiyorum ama CoD MW serisini çok severim mesela, Skyrim çok severim vs. vs. bu liste uzar. Arada da Lake tarzı chill yürüyüp hikaye seçtiğim oyunlar oynayasım geliyor. Siz peki?
Bende aynı şekilde Cod MW serisi en sevdiğim serilerden biridir, hikayeli oyunları çok severim. Cyberpunk 2077 oynadığım en iyi oyunlardan biriydi mesela o şekilde. Sleeping Dogs oynamışmıydınız?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
Bende aynı şekilde Cod MW serisi en sevdiğim serilerden biridir, hikayeli oyunları çok severim. Cyberpunk 2077 oynadığım en iyi oyunlardan biriydi mesela o şekilde. Sleeping Dogs oynamışmıydınız?
Hayır oynamadım. Biraz yeni giriyorum oyun olaylarına, aynı zamanda da geliştiriciyim bu yüzden zaman buldukça oynuyorum çünkü yetkin bir bilgisayara çok yeni eriştim. Tavsiye eder misiniz? Neden? Bir de fiyat sınırlaması olmadan en sevdiğiniz oyunları yazabilirsiniz nemalanayım :)

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hayır oynamadım. Biraz yeni giriyorum oyun olaylarına, aynı zamanda da geliştiriciyim bu yüzden zaman buldukça oynuyorum çünkü yetkin bir bilgisayara çok yeni eriştim. Tavsiye eder misiniz? Neden? Bir de fiyat sınırlaması olmadan en sevdiğiniz oyunları yazabilirsiniz nemalanayım :)
Bende oynamadım o yüzden bilemiyorum gözüme çarpıyorda.

Sevdiğim oyunları yazayım efendim:

Cyberpunk 2077
A Plague Tale: Innonce
SOMA
Tomb Raider serisi
COD serisi
Metro serisi
Dying Light
Stray
DOOM Eternal
LIMBO
INSIDE
Erica
Spec Ops: The Line
Ryse: Son Of Rome
Life is Strange
Superliminal
Among the Sleep

Şu an bunlar aklımda hepsi çok iyiydi yazarken heyecanlandım :D

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
Bende oynamadım o yüzden bilemiyorum gözüme çarpıyorda.

Sevdiğim oyunları yazayım efendim:

Cyberpunk 2077
A Plague Tale: Innonce
SOMA
Tomb Raider serisi
COD serisi
Metro serisi
Dying Light
Stray
DOOM Eternal
LIMBO
INSIDE
Erica
Spec Ops: The Line
Ryse: Son Of Rome
Life is Strange
Superliminal
Among the Sleep

Şu an bunlar aklımda hepsi çok iyiydi yazarken heyecanlandım :D
Benim de gözüme çarpıyor alınabilir gibi. Oyunlara bakarken de hypeım arttı iyice, attım istek listesine hepsini. Yavaş yavaş toplarım ben bunları. Çok teşekkürlerimi iletiyorum. :peepokalp:

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Benim de gözüme çarpıyor alınabilir gibi. Oyunlara bakarken de hypeım arttı iyice, attım istek listesine hepsini. Yavaş yavaş toplarım ben bunları. Çok teşekkürlerimi iletiyorum. :peepokalp:
Rica ederim efendim iyi oyunlar dilerim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

Satriani

80+ Bronze
% 98'i bende vardı, dün Project Zomboid aldım, daha da bu fiyatlara adam akıllı bi' şey zaten bulunmaz. Ayrıca takıntısı olmayan varsa EPIC'e baksın kesinlikle. Orası da güncelleme yapmadan önce alınabilecek çok acayip fiyatlara oyunlar var.
Örn; The Fotgotten City, Mafia II - III vs.

Son düzenleme:

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
% 98'i bende vardı, dün Project Zomboid aldım, daha da bu fiyatlara adam akıllı bi' şey zaten bulunmaz. Ayrıca takıntısı olmayan varsa EPIC'e baksın kesinlikle. Orası da güncelleme yapmadan önce alınabilicek çok acayip fiyatlara oyunlar var. Örn; The Fotgotten City, Mafia II - III vs.
Katılıyorum ama Steam dışı oyun alınca sanki o oyuna sahip değilmişim gibi hissediyorum ya 😅

Satriani

80+ Bronze
Katılıyorum ama Steam dışı oyun alınca sanki o oyuna sahip değilmişim gibi hissediyorum ya 😅
Bence çok yanlış bi' düşünce, herhangi bir platformun tekelleşmesi demek zaten zaman içerisinde ister istemez ipleri daha fazla eline alması demektir. Farklı platformlara da şans verilmeli ki rekabeti sıcak tutup, esas olarak oyunculara yarayacak indirimlerin oluşması. Steam tabii ki arayüz, yazılım, içerik ve platform olarak farklı bir noktada ama ben bi' oyunu oynamak istiyosam önce ona sahip olmam gerekli ve bu ülke koşullarında nasıl daha uygun ve legal şekilde sahip olursam oradan alırım, çünkü amaç onu oynamış olmak. Zaman içerisinde şunu fark ettim ki eskiden oyun oynarken (platformlardan önce) daha fazla zevk alır ve rahat hissederdim, şimdi ise Steam'de herhangi oyun oynarken oyun başarımlarını %100 yapmak gibi bi' obsesyon yaşatıp oyundan zevk almak yerine sanki tamamlamam gereken bi' görevi zorluyor hissi alıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,659
Üyeler
152,302
Son üye
mcs123
Top Bottom