Neler Yeni

🔥İndirim Steam - AC İndirimleri- Assassin's Creed Odyssey - Ultimate Edition 103 TL

mesut3467

80+ Bronze
Assassin's Creed Odyssey - Ultimate Edition %80 indirime girmiş daha önce bu kadar düşmediği görünüyor. İlgilenenler bakabilir.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Assassin's Creed Odyssey - Ultimate Edition %80 indirime girmiş daha önce bu kadar düşmediği görünüyor. İlgilenenler bakabilir.

çok teşekkürler hocam bişey sorabilir miyim odsseyi almayı düşünüyorum değer mi sizce daha önce origins oynamıştım pek beğenmedim onun gibiyse almayım

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,587
İsim
bilo
Discord
b1l0
gamepasse geldi sanırım alacak arkadaşlar göz önünde bulundurabilir

mesut3467

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok teşekkürler hocam bişey sorabilir miyim odsseyi almayı düşünüyorum değer mi sizce daha önce origins oynamıştım pek beğenmedim onun gibiyse almayım
Bu oyunu oynamadım. Oynayanlardan gördüğüm kadarıyla oynanış mekanikleri filan hep aynı. Eski yunan mitolojisini seviyorsan alınabilir. Sevmiyorsan almanı önermem. Ben bu indirimde alıcam. Çünkü fiyatı güzel buldum.

Alfha13

80+ Silver
Origins'i hiç beğenmedim ama Odyssey'i çok beğendim. Hikaye aynı sıkıcılıkta ama karakterler, yan görevler, görevlerin sunumu kesinlikle daha iyi. Oynanış da daha iyi ama bazı yan görev türleri çıkarılmış. Açık dünyada takılmalık; değişik, ilginç yan görevleri yapmalık bir oyun. Ama hikaye gerçekten sıkıcı, öyle ki oynamıyordum bile bir ara (hikaye en önemlisidir oysa benim için).

Origins'i 100 saat oynadım, 30. saatten sonra sıkmaya başlamıştı bile.
Odyssey'i ise 150 saat oynadım ve 130'dan sonra falan acaba yeter mi diye sordum kendime. Daha DLC'leri oynayacağım bir de.

Ön yargılı olan ve kötü bir oyun olmasını bekleyen biri olarak bayağı beğendim yani.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,088
Üyeler
150,397
Son üye
bla bla
Top Bottom