Neler Yeni

STEAM AİLEYE GİREMİYORUM

Çiftçi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdullah Çiftçi
aileye giremiyorum böyle bir hata veriyor nasıl hallederim YARDIM EDİNNNNN
Ekran görüntüsü 2024-06-29 234634.png

Elein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emre
Arkadaşınızla aynı ülkede mi yaşıyorsunuz??Daha doğrusu steam hesaplarınız aynı ülkede mi kurulu gözüküyor?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
Selim
Çok basit yolu var 1 pcye iki hesabı da girip davet atıp diğerinden kabul ediyorsun çözülüyor.

İnFless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Yağız Çelik
Ben arkadaşımla denediğimde olmamıştı . ben istanbulda o afyonda yaşıyordu . İstanbulda yaşayan biriyle denediğimde ise oldu . sanırım hesapların aynı şehirlerde kurulmuş olması gerekiyor . hamachi ile sonradan olacağını sanmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok basit yolu var 1 pcye iki hesabı da girip davet atıp diğerinden kabul ediyorsun çözülüyor.
denedik olmadı

Son düzenleme:

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
Selim
Ben arkadaşımla denediğimde olmamıştı . ben istanbulda o afyonda yaşıyordu . İstanbulda yaşayan biriyle denediğimde ise oldu . sanırım hesapların aynı şehirlerde kurulmuş olması gerekiyor . hamachi ile sonradan olacağını sanmıyorum

denedik olmadı
Ben böyle çözdüm fixlenmiş olabilir. 1-2 ay oldu. Aileyi tamamen silip girilecek tüm hesapları 1 pcye girin aileyi oluşturup davet atıp öyle katılmayı deneyin. Aklıma başka bir şey gelmiyor başta ayrı konumlardan denendiği için bloke yemiş olabilir.

Elein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emre
Olmadı yazmışsınız pardon.

denedik olmadı
Steamda 81 ilin 81 ininde de farklı kurulum olduğunu hatırlamıyorum İzmir ve İstanbul vardı.Hamachiyi ben denemedim fakat forumlarda baktığımda çalıştığını söyleyenler var.

Top Bottom