Neler Yeni

Steam Benden Fazla Para Alıyor

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar öncelikle merhaba kartımda 495 TL vardı ve CS 2 almak için Steame yüklüyordum 10 dolar bakiye aldım ve bugünün kuruyla 328 lira mı ne tutuyor ama karttan 357 TL bir fiyat çekti 15 dolarlık CS 2 yide alamıyorum bir bildiğiniz varsa yazarmızınız?
Bankanın güncel satış kurundan fiyatlandırma oluyor. Ekstra olarak banka belirli bir komisyon alıyor. Mesai saati dışında aldıysan ekstra kur farkı. BNG veya itemsatış üzerinden alabilirsin.

MertGün

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mert Gün
Bankanın güncel satış kurundan fiyatlandırma oluyor. Ekstra olarak banka belirli bir komisyon alıyor. Mesai saati dışında aldıysan ekstra kur farkı. BNG veya itemsatış üzerinden alabilirsin.
İade falan olmuyor mu?

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Kenan Çelik
52 dolarlık elden ring paketini satın aldım. O günün kuru ile 1657 lira tutuyordu. Mesai saatleri içersinde satın almama rağmen banka benden 1890 lira kesti. Keşke benden de 30 lira fazla kesilseydi.

MertGün

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mert Gün
52 dolarlık elden ring paketini satın aldım. O günün kuru ile 1657 lira tutuyordu. Mesai saatleri içersinde satın almama rağmen banka benden 1890 lira kesti. Keşke benden de 30 lira fazla kesilseydi.
Hobaa ne dedin ya sen içim gitti 200 TL fazla biraz 😭

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Berk
Arkadaşlar öncelikle merhaba kartımda 495 TL vardı ve CS 2 almak için Steame yüklüyordum 10 dolar bakiye aldım ve bugünün kuruyla 328 lira mı ne tutuyor ama karttan 357 TL bir fiyat çekti 15 dolarlık CS 2 yide alamıyorum bir bildiğiniz varsa yazarmızınız?
steamın bir dolandırıcılığı yok bankaların uyguladığı bir tarife visa kartların makas aralığı çok fazla mastercard varsa bir de öyle dene yine bir makas farkı olacak ama daha az olabilir.

benden size bir tavsiye cs2 skin satan sitelerden item alıp steam pazarında satmanız bu bakiyeylede oyun alın

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
talha şahin
bankadan dolar ekstresi almak istediğinizi söyleyin dolar olarak yansır işlemlere dolar satın alıp ödeyebilirsiniz o şekilde.

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
garanti bankası kredi kartı kullanıyorum kartım kesildiğinde TL&usd&euro olarak yansıyor yani 10 dolar harcama yaparsam 10 dolar olarak borcum oluyor dolar ile yatırıyorum böylece komisyon vb hiçbirşey ödemiyorum yurtdışı gezilerimde de aynı şekilde

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
İade falan olmuyor mu?
Hocam iade edince bu sefer banka o doları satış fiyatından hesabınıza geçiriyor.
Yani hem alışta hem de satış diye 2 defa geçirmiş oluyor :kekw:

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Bırakın cevaplamayın. Çoğu kişiyi dalgaya alan tarz ve üslupta cevap vermiş. Önce edebini takınsın sonra düzgünce soru sorup yanıtlasın.

Top Bottom