Neler Yeni

Steam Cs2 seçkin almak mantıklımı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
Arkadaşlar cs2 de seçkin almayı düşünüyorum. Lise son olduğum için bi andan da sınavlara çalışmam gerek aklımdaki şey seçkin alıp kasaları skinleri satıp önümüzdeki yaz indiriminde veya olabilecek büyük indirimlerde oyun almak sizce yapacağım şey mantıklımı?

fatihdrk66

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Fatih Durak
Arkadaşlar cs2 de seçkin almayı düşünüyorum. Lise son olduğum için bi andan da sınavlara çalışmam gerek aklımdaki şey seçkin alıp kasaları skinleri satıp önümüzdeki yaz indiriminde veya olabilecek büyük indirimlerde oyun almak sizce yapacağım şey mantıklımı?
evet

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Ares Blackrosa
Mantıklı, benim 3 hesabım var her hafta 2-3$ falan kasıyorum en iyi ihtimalle.
Ama tek hesapla düşününce bilemedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mantıklı, benim 3 hesabım var her hafta 2-3$ falan kasıyorum en iyi ihtimalle.
Ama tek hesapla düşününce bilemedim.
Peki kasa düşürme mantığı nasıl oluyor? Galiba her hafta bir tane veriyor diye biliyorum. Tam olarak açıklayabilir misiniz?

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Burak
seçkin mantıklı bir şey bir çok kez meyvesini yedim ve yemeye devam ediyorum ^^

MehmetB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Mehmet Bozkurt
Peki kasa düşürme mantığı nasıl oluyor? Galiba her hafta bir tane veriyor diye biliyorum. Tam olarak açıklayabilir misiniz?
her hafta magazada 4 ücretsiz icerik aciliyor 2si grafiti digerlerinden biri kasa digeri custom skin ama genelde ucuz itemler ama sansına 60 dolarlık kasada gelebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
her hafta magazada 4 ücretsiz icerik aciliyor 2si grafiti digerlerinden biri kasa digeri custom skin ama genelde ucuz itemler ama sansına 60 dolarlık kasada gelebilir
Hiç rank atlamaya felan gerek yok dimi hafta da bir oyuna girsem kasa ve ödülleri alsam verirmi?

MehmetB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Mehmet Bozkurt
Bu xp barı oyuna bağlı bişey mi yoksa verilen hediyeler için doldurulması gereken bi barmı?
oyuna baglı normalde rütben artar ya hani aynı hesap yarısı dolmuş bir şekilde açılıyor zaten 7 gun sonra, 2 maça alıyosun hediyeleri

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Ahmet Yıldırım
Artık mantıklı oladuğunu düşünmüyorum. Eskiden Türk lirası olduğu için çok oyun almıştım. En kötü 15 liralık kasa düşüyordu. Şimdi birikmiyor o para. Her hafta 25 cent düşüyor bu da 8 liraya tekabül ediyor. En kötü oyunlar bile 2 dolar. Bazen 1 dolarlık kasa da düşüyor ama nadir. AAA oyun alamıyorsun.

Top Bottom