Neler Yeni

Steam dolandırıcı faciası

ciobAbA

80+
Arkadaşlar Pubg de bu arkadaş ile tanıştım https://steamcommunity.com/profiles/76561198406036749 uzun uzun sohbet ettik sonra takas yapmak istermisin dedi csgo , rust itemleri falan takas yapcaktık bende kabul ettim bana mesaj yolu ile bir takas link i gönderdi bende link e bastım sayfada ben hiç bir tuşa basmadan İşlem Başarı ile Tamamlanmıştır Teşekkür ederiz dedi ben ne olduğunu anlamadım sonra arkadaşa sordum mesajıma ' :D ' attı sonra engelledi bi 2-3 saat sonra steam hesabıma giriş yapamadım sonra e postama steam şifre değişikliği ile bir posta geldi sonradan anladım ki bu arkadaş gönderdiği sahte link ile hesabımı çalmış vakit kaybetmeden steam destek e mesaj attım ancak şuan geri dönüş yok sizden ricam bu arkadaşı raporlarsanız sevinirim https://steamcommunity.com/profiles/76561198406036749

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Arkadaşlar PUBG de bu arkadaş ile tanıştım https://steamcommunity.com/profiles/76561198406036749 uzun uzun sohbet ettik sonra takas yapmak istermisin dedi csgo , rust itemleri falan takas yapcaktık bende kabul ettim bana mesaj yolu ile bir takas link i gönderdi bende link e bastım sayfada ben hiç bir tuşa basmadan İşlem Başarı ile Tamamlanmıştır Teşekkür ederiz dedi ben ne olduğunu anlamadım sonra arkadaşa sordum mesajıma ' :D ' attı sonra engelledi bi 2-3 saat sonra steam hesabıma giriş yapamadım sonra e postama steam şifre değişikliği ile bir posta geldi sonradan anladım ki bu arkadaş gönderdiği sahte link ile hesabımı çalmış vakit kaybetmeden steam destek e mesaj attım ancak şuan geri dönüş yok sizden ricam bu arkadaşı raporlarsanız sevinirim https://steamcommunity.com/profiles/76561198406036749
Aynısı benim de başıma geldi. Yaklaşık 1 gün sonra Steam sana yeni bir şifre verecek, o şekilde giriş yapacaksın. Bir daha dikkatli davran, kanma bunlara.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belki siz arkadaşa bir nedenden dolayı nefret duyuyorsunuz ve bizim onun hesabını şikayet etmemizi istiyorsunuz. Olabilir yani herhangi bir kanıt görmeden sizin de hesabı şikayet etmemenizi rica ediyorum.
Katılıyorum.

ciobAbA

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belki siz arkadaşa bir nedenden dolayı nefret duyuyorsunuz ve bizim onun hesabını şikayet etmemizi istiyorsunuz. Olabilir yani herhangi bir kanıt görmeden sizin de hesabı şikayet etmemenizi rica ediyorum.
pubg steam oynayan arkadaşın pubg profiline bakabilir : Areyouserius

2 gün önce oyunda tanıştım niye nefret duyuyum ki ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Metehan Gökçe
PUBG steam oynayan arkadaşın PUBG profiline bakabilir : Areyouserius

2 gün önce oyunda tanıştım niye nefret duyuyum ki ?
Ben sizi kesin bir dille yargılamadım. Sadece böyle bir durumun olma ihtimalinin olduğu ve buna karşı daha dikkatli davranmaları gerektiğini arkadaşlara hatırlattım.

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Bilgi girmek gerek.

ciobAbA

80+
Linke sadece tıklama ile çalmış olamaz. Bilgilerini girmen lazım
bilgi falan istemedi discordda bir çok sunucuya botlar gelip dm yolu ile sahte takas link i atıyorlar bilmem denk geldinizmi aynısınıda steam üzerinden yaptı google chorme açıldı başarlı oldu falan diye bildirim geldi o esnada da kaspersky uyarı vermişti

Bilgi girmek gerek.
google chorme üzerindende steam hesabım açık olduğu için bilgi istemedi

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,734
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
bilgi falan istemedi discordda bir çok sunucuya botlar gelip dm yolu ile sahte takas link i atıyorlar bilmem denk geldinizmi aynısınıda steam üzerinden yaptı google chorme açıldı başarlı oldu falan diye bildirim geldi o esnada da kaspersky uyarı vermişti

google chorme üzerindende steam hesabım açık olduğu için bilgi istemedi
Hocam sahte takas linki olayını tabii ki biliyorum, aylarca takasla uğraştım ve iyi bir envanter olunca çok dolandırıcı çıkıyor. Sahte takas linklerine eğlence olsun diye bile tıklarım, basit bir mantığı var Steam logini gibi tasarımı vardır ve kullanıcı adı-şifreni girince Guard sorar. Sen bunları girerken otomatik olarak hesabına aynı bilgilerle ve Guard kodunla girer ve çalar. Dediğiniz nasıl mümkün olabilir en ufak fikrim yok, kendi izniniz olmadan hiçbir site sadece açmayla Steam verilerinizi çalamaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
999,096
Üyeler
158,246
Son üye
zkrew