Neler Yeni

Ana Konu STEAM DOLARA GEÇTİ! (bir devrin sonu…)

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Selim
Türkçe dil desteği gelmediği sürece torrente devam 👍 oyunları alacak param var ama gidip korsan olanlara bağış yapıyorum 👍👍 30bin nüfusu olmayan ülkenin lehcesine kadar dil desteği sağlıyorlar ama Türkçe yok 😄 bizim düşük seviyeli ingilizce bilen tayfa da namusunu korur gibi bu saçma sistemi savunuyor onlarda ayrı bı kafa. He bu arada ingilizce ve Vietnamca biliyorum bana gelip dil öğren demeyin yaşınız kadar yurt dışında resmi yerlerde bulundum 👍

buraktpl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Burak Topal
zam gelmeden roof rage alabilirsiniz 2d dövüş oyunu 12 euro'dan 5tlye düşmüş

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,850
İsim
göksel yurtcan
lan ne zaman beam ng drive almak istesem zam yiyor vazgeçiyordum şimdi 250tl para verebilirim dedim şimdide dolara geçecek şuanda 250tl veresim yok direksiyonum olsa alırdım

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Dijital Oyun Servisleri
3-4 TL lik kod var mıdır yeni kayıt olanlara falan 4 TL eksik kaldı lake için yakında atm'de yok
Geri dönüş yapmam biraz geç oldu hocam kusura bakmayın. etailextr5 koduyla %5 iniyor ama yalnızca tek kod aktif olabiliyor maalesef yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

son

aldım hocam teşekkürler
Hayırlı olsun.

SS aldım eyvallah, Bu fiyatken alırım kesin
Daha önce hiç oynamadıysanız tavsiye ederim ama konsolda oynadıysanız değmez bu paraya. Ben sistemi denemek için tekrardan oynadım, ana hikaye ezberimde olduğu için ilk oynayıştaki gibi keyif alamadım. Grafik yenilenmesi vs. hava cıva. Sony remastered yapa yapa iliğini kemiğini kuruttu iyicene. Part 2 gelsin onu mutlaka deneyeceğim ama.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Alp
İndirim sonrasını bekletiyorlarsa ne gülerim ama :D

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
lan ne zaman beam ng drive almak istesem zam yiyor vazgeçiyordum şimdi 250tl para verebilirim dedim şimdide dolara geçecek şuanda 250tl veresim yok direksiyonum olsa alırdım
40₺ ye almıştım sanırım. Güzel oyun. Mousela oynuyorum

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Rick Baba
Geri dönüş yapmam biraz geç oldu hocam kusura bakmayın. etailextr5 koduyla %5 iniyor ama yalnızca tek kod aktif olabiliyor maalesef yok.

Hayırlı olsun.

Daha önce hiç oynamadıysanız tavsiye ederim ama konsolda oynadıysanız değmez bu paraya. Ben sistemi denemek için tekrardan oynadım, ana hikaye ezberimde olduğu için ilk oynayıştaki gibi keyif alamadım. Grafik yenilenmesi vs. hava cıva. Sony remastered yapa yapa iliğini kemiğini kuruttu iyicene. Part 2 gelsin onu mutlaka deneyeceğim ama.

Hayır oynamadım hiç, İndirim falanda olmadı bi türlü alamadım gitti

• Üzgün
Reaksiyonlar: Krom

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Krom
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Dijital Oyun Servisleri
Hayır oynamadım hiç, İndirim falanda olmadı bi türlü alamadım gitti

bende onu farkettim evet indirimler varken almadılar şimdi alıyorlar.
İndirimler yılın belirli dönemlerinde hep oluyor hocam. Dolara geçiş sistemi öyle değil maalesef, kökten etkileyecek fiyatları artık. Bölgesel fiyatlandırmaya uymazlarsa eğer, dolar bazından indirimli fiyatı şu an ki indirimsiz fiyatını bile geçebilir. Kaçıranlar vs. vardır illa ki ya da değerlendirmek isteyen.

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    57.3 KB · Hit: 70

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Çağatay Yılmaz
olm kimse oyun moyun almasın dolara geçilcek diye çoğu oyun ucuzluycak dolara geçtikten sonra

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Krom
21 de geçme ihtimali yüksek arkadaşlar. Son alışverişlerinizi yapın.

olm kimse oyun moyun almasın dolara geçilcek diye çoğu oyun ucuzluycak dolara geçtikten sonra
Alan aldı hocam

Top Bottom