Neler Yeni

Steam düşük sistem Hayatta kalma ve hikaye oyunu+ The long dark alinid mi

MuniiS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Yusuf Doygunbaş
Normalde fps oyunlarindan başka bisi oynamazdim ama nedense dün steamda Bi oyun gördum ilgimi çekti This War of mine diye bi oyun ilgimi cekti hikaye ve hayatta kalma oyunu arıyorum Öneriniz var mıdır Ve The long dsrk alınır mı

WhoCares

80+ Gold
2 side alınır ama şöyle bir durum var long dark episode 5 in çıkış tarihi belli değil story e sarıp yardirirsan hüzünle karşılaşma ama verdiğin parayı hakediyor 2 oyunda bence

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
dysmantle var ben bitirdim 80 saati var oyunun biraz gameplay izle seversen alırsın ben sevdim baya
arkadaşlarla oynama var mı hocam last day survivala benziyor oynadığım ilk oyunlardan kendisi. o bakıma hoşuma gitti varsa satın alıyorum

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Efe Aksu
arkadaşlarla oynama var mı hocam last day survivala benziyor oynadığım ilk oyunlardan kendisi. o bakıma hoşuma gitti varsa satın alıyorum
sen ve bir kişiyle daha oynayabiliyorsun toplam 2 kişi işte oyun loot ağırlıklı başta azıcık sıkılabilirsin ben eğlenerek tek başıma oynadım

Megan

80+ Silver
Normalde fps oyunlarindan başka bisi oynamazdim ama nedense dün steamda Bi oyun gördum ilgimi çekti This War of mine diye bi oyun ilgimi cekti hikaye ve hayatta kalma oyunu arıyorum Öneriniz var mıdır Ve The long dsrk alınır mı
The forest

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
kesinlikle Rimworld almanı öneririm 700 800 saat oynarsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri