Neler Yeni

Steam, Epic Games, Battlenet, RiotGames Oyun Sunucuları!

drocco

80+ Bronze
Arkadaşlar bugüne kadar bir sürü oyun indirdim kurdum farklı sunuculardan. Steam hariç diğer hepsinde mutlaka bir sorun yaşadım.
O kadar 120gb 50gb oyunları indiriyorsun bir tam günün gidiyor bazen yarım günün sonra o kadar bekleyince insan haliyle tek tıklamayla oyuna girmek istiyor
Ama inanın abartmıyorum steam hariç hepsinde mutlaka bir hata bir sorun yaşanıyor.
Yok güvenli interneti kapattırıyor
Yok bilmem ne başka birşeyler
Az önce yaşadığım örneği verecek olursam
Yemin ediyom b.ktan b.ktan işler indirdim tıkla girsin işte. Yok hata verdi çözdüm zorla sonra 22gb indirdi tıkladım yine girmedi neymiş aile profilini kapatmak gerekiyormuş onu kapattım tekrar tıkladım şimdi 6gb tekrar indiriyor.
Sizin yapacağınız oyunu da sizi de.
Steam dan başka temiz oyun oynadığım başka hiçbir oyun sunucusu yok.
Bundan önce call of duty warzone indirdim. Oda açılmadı bir sürü hata verdi. Çözümleri internette arayınca var yok değil ama insan o kadar bekledikten sonra tek tıklamayla girmek istiyor.
Sen o kadar oyun yapıyorsun bilmem kaç GB basit basit sorunları mı çözemiyorsun? Dün 120gb call of duty warzone indirdim açamadım sinirden sildim 1 tam gün bilmem kaç saat boşuna bekletti. Böyle saçmalık olabilir mi ya?
Steam da bugüne kadar hangi oyunu indirdiysem tek tıklamayla girdim.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Epic Games SSD yoksa cok yavas indiriyor SSD varsa hizli iniyor. Battle.net de nedense VPN acmayinca 200 kb/s ile indiriyor bende VPN acinca 5 MB/s ile. Steam ve Riot de bir sorun yasamadim

drocco

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O kadar büyük oyunlar saçma sapan hatalar veriyor insan ayar oluyor

Batuhan Akbaş

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,671
İsim
Scarlotte
Arkadaşlar bugüne kadar bir sürü oyun indirdim kurdum farklı sunuculardan. Steam hariç diğer hepsinde mutlaka bir sorun yaşadım.
O kadar 120gb 50gb oyunları indiriyorsun bir tam günün gidiyor bazen yarım günün sonra o kadar bekleyince insan haliyle tek tıklamayla oyuna girmek istiyor
Ama inanın abartmıyorum steam hariç hepsinde mutlaka bir hata bir sorun yaşanıyor.
Yok güvenli interneti kapattırıyor
Yok bilmem ne başka birşeyler
Az önce yaşadığım örneği verecek olursam
Yemin ediyom b.ktan b.ktan işler indirdim tıkla girsin işte. Yok hata verdi çözdüm zorla sonra 22gb indirdi tıkladım yine girmedi neymiş aile profilini kapatmak gerekiyormuş onu kapattım tekrar tıkladım şimdi 6gb tekrar indiriyor.
Sizin yapacağınız oyunu da sizi de.
Steam dan başka temiz oyun oynadığım başka hiçbir oyun sunucusu yok.
Bundan önce call of duty warzone indirdim. Oda açılmadı bir sürü hata verdi. Çözümleri internette arayınca var yok değil ama insan o kadar bekledikten sonra tek tıklamayla girmek istiyor.
Sen o kadar oyun yapıyorsun bilmem kaç GB basit basit sorunları mı çözemiyorsun? Dün 120gb call of duty warzone indirdim açamadım sinirden sildim 1 tam gün bilmem kaç saat boşuna bekletti. Böyle saçmalık olabilir mi ya?
Steam da bugüne kadar hangi oyunu indirdiysem tek tıklamayla girdim.
Türk Telekom’un sorunu o bence. Ben de aynı sorunu yaşadım.

drocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Enes Sağlambaş
şuan epic gamese ve epic gamesin sitesine giremiyorum diğer arkadaşlarda da durum böyle mi

drocco

80+ Bronze
Dün call of duty warzone indirdim. Bilmem ne network bağlantı hatası çözemedim açamadım 120gb indirdim 1 tam günüm boşa gitti. Böyle saçmalık var mı ya?

BilalSeha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Bilal Sehamir Çakıcı
Epic Games SSD yoksa cok yavas indiriyor SSD varsa hizli iniyor. Battle.net de nedense VPN acmayinca 200 kb/s ile indiriyor bende VPN acinca 5 MB/s ile. Steam ve Riot de bir sorun yasamadim
Ssd ile alakası yok (az biraz var tamam) epic games gerçekten çok saçma işliyor. 8mb/s indirmem var 50kbayt ile indiriyor birkaç kez bilgisayarı kapattım açtım öyle hızlandı, ama her zaman aynısı epic de en azından benim durumum bu. Battle net vpn siz ben indirdim. warzonu 3-4 saate indirdim oyunu açtığımda 3dk falan bekletti sonra sorunsuz oynadım. Riot u bilmiyorum. Steam ve originde hiçbir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar Allaha şükür.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,937
Üyeler
156,861
Son üye
cacaxrd
Top Bottom