Neler Yeni

Steam Hesabı incelemesi

MstDr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mesut
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3-4 gün önce arkadaşlarımla CSGO oynarken birden steam hesabıma bildirim geldi gelen bildirimide aşağıya foto olarak atıyorum ama oynamaya devam ettm sadece nick ve profil fotom silindi sizce bu nedir sıkıntı teşkil eder mi bilgisi olan var mı
NOT: tedirginliğim hesabımda 2bin tl lik bıçak vardı

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    272.1 KB · Hit: 111

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3-4 gün önce arkadaşlarımla CSGO oynarken birden steam hesabıma bildirim geldi gelen bildirimide aşağıya foto olarak atıyorum ama oynamaya devam ettm sadece nick ve profil fotom silindi sizce bu nedir sıkıntı teşkil eder mi bilgisi olan var mı
NOT: tedirginliğim hesabımda 2bin TL lik bıçak vardı
Hile yapmışsın. Raporu mailine göndermiş

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

ardaozal

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,493
İsim
Arda Özal
NOT: tedirginliğim hesabımda 2bin TL lik bıçak vardı
Tedirgin oluyorsan bıçağı başka hesap oluşturup ona at
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hile yapmışsın. Raporu mailine göndermiş
Hile yapsa direkt vac ban atarlar maille uğraşmaz

Son düzenleme:

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Tedirgin oluyorsan bıçağı başka hesap oluşturup ona at

Hile yapsa direkt vac ban atarlar maille uğraşmaz
Dosyaların içinde hile programı tespit edilmiş. Ayrıca en yukarıda yazıyor ki eğer itemleri başka bir hesaba aktarırsan otomatik perma ban yersin diyor.

Thei3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ege
DOsyalar içinde hile felan tespit edildigi yok sisteminde crack oyun varsa viruslar vacla çakışıyor ve hesabında trade felan yapmayı kapatmışlar itemlerin çalınmasın diye malwarebytes yukleyip tarama yap.

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Uğur
Diyorki değerli eşyalarını farklı bir hesaba geçir eğer bu hesabı dondurmak zorunda kalırsak ulaşamayacaksın.

sinceover

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Mehmet ali duman
İtemleri başka bir hesaba aktarmanı tavsiye etmişler yoksa perma yersen bi daha ulaşamazsın felan diyor

MstDr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mesut
Diyorki değerli eşyalarını farklı bir hesaba geçir eğer bu hesabı dondurmak zorunda kalırsak ulaşamayacaksın.
diğer hesabıma attım fakat gelmedi takas daha snrasında yazdım steam desteğe hesabınız incelemede olduğundan 7 gün içerisinde iletilecek diyor inşallah diğer hesabıma gelir

ardaozal

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,493
İsim
Arda Özal
Dosyaların içinde hile programı tespit edilmiş. Ayrıca en yukarıda yazıyor ki eğer itemleri başka bir hesaba aktarırsan otomatik perma ban yersin diyor.
Okumamışım:/

Hayır itemleri başka hesaba aktarmanı tavsiye ediyor hesap kapanırsa itemler gider gibi bir şey yazıyor tam anlamadım

MstDr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mesut
o nerde yazıyor anlamadım

attım ama gitmedi sıkıntı olur mu 7 gün beklemem gerektiğini söyledi

Top Bottom