Neler Yeni

steam hesabım dolandırıcılık kısıtlaması yedi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,477
İsim
ismail
arkadaşlar okuduğunuzu mu anlamıyorsunuz? Vac ban yememiş arkadaş dolandırıcılık şüphesi olduğundan hesabında gözüken bildirim hakkında bilgi almak istiyor bilmiyorsanız neden inatla vac ban yemiş gibi yanlış yönlendiriyorsunuz arkadaşı?
steam desteğe ulaş senden kart bilgilerini son satın alımlarını hangi hesaba alım yaptığını vesaire soracaklar bilgileri doğru verirsen kaldıracaklardır.

federalper

80+ Silver
Steam destek ile iletişime geç hesap benim vs senden kanıt isteyeceklerdir kanıtlarını da sunarsın açılır büyük ihtimalle
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar okuduğunuzu mu anlamıyorsunuz? Vac ban yememiş arkadaş dolandırıcılık şüphesi olduğundan hesabında gözüken bildirim hakkında bilgi almak istiyor bilmiyorsanız neden inatla vac ban yemiş gibi yanlış yönlendiriyorsunuz arkadaşı?
Bende anlamadım eleman takmış yok vac ban yedin kalkmayacak vs diyor :D

Bir şey bildiği yok adamı korkutuyor

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
burak karadağ
Hacı adam Vac ban yemedi hesabı dolandırıcılık kısıtlaması yedi ?

Ne zaman Vac ban yedin önceden yediysen sorun olmaz aynı telefon numarası ile
minimum 4-5 yıl önce yedim

Mr.White

80+ Bronze
Hacı adam Vac ban yemedi hesabı dolandırıcılık kısıtlaması yedi ?

Ne zaman Vac ban yedin önceden yediysen sorun olmaz aynı telefon numarası ile
İstersen başka bir şekilde incelemeye alınsın, makalaye girip baktın mı? adam kendi söylüyor vac yiyen hesabın telefon numarasını kullandığını, bu yüzden incelemeye de alınmış olabilir ama sonunda vac yiyecek bu arkadaş.

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
burak karadağ
steam desteğe ulaş senden kart bilgilerini son satın alımlarını hangi hesaba alım yaptığını vesaire soracaklar bilgileri doğru verirsen kaldıracaklardır.
Steam destek ile iletişime geç hesap benim vs senden kanıt isteyeceklerdir kanıtlarını da sunarsın açılır büyük ihtimalle

Bende anlamadım eleman takmış yok vac ban yedin kalkmayacak vs diyor :D

Bir şey bildiği yok adamı korkutuyor
valla reis inşallah dediğiniz gibidir hayatımda ilk defa turnayı vurdum oda çöp olmasın 1100 dolar :(

Mr.White

80+ Bronze

federalper

80+ Silver
İstersen başka bir şekilde incelemeye alınsın, makalaye girip baktın mı? adam kendi söylüyor vac yiyen hesabın telefon numarasını kullandığını, bu yüzden incelemeye de alınmış olabilir ama sonunda vac yiyecek bu arkadaş.
Abicim bende vac ban yiyen hesabımın telefon numrasını yeni hesabımda kullanıyorum ne anlatıyorsun sen ya

Bunun neye dayanarktan söylüyorsun ?
Bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?

VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır. VAC yasaklamasının uygulanmış olduğu oyuna sahip olmayan hesaplara da aynı şekilde VAC yasaklaması uygulanacaktır ve o oyunu artık alamayacaklardır.

Not: Bu özellik her oyun için etkin durumda değildir ve kullanımı geliştiricinin takdirindedir.

I've been VAC banned - Valve Anti-Cheat (VAC) System - Veri Tabanı - Steam Support

Türkçe açıklama biraz zayıf kaldığı için ingilizce kısmına dikkat çekmek istiyorum.

"VAC bans will be applied to all accounts sharing a phone number at the time of the infraction."
Çevirecek olursak; "VAC yasakları, ihlal sırasında telefon numarasını paylaşan tüm hesaplara uygulanır"

Başka bir nedenden dolayı yasaklama almadığınız sürece numarayı tekrar kullanmanız bir sorun teşkil etmez.

Yasaklama alan numara belirli bir süreliğine bloke ediliyor. Bu süre zarfında kullanmanız zaten mümkün değil.

Abicim bende vac ban yiyen hesabımın telefon numrasını yeni hesabımda kullanıyorum ne anlatıyorsun sen ya

VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır. VAC yasaklamasının uygulanmış olduğu oyuna sahip olmayan hesaplara da aynı şekilde VAC yasaklaması uygulanacaktır ve o oyunu artık alamayacaklardır.

Not: Bu özellik her oyun için etkin durumda değildir ve kullanımı geliştiricinin takdirindedir.

I've been VAC banned - Valve Anti-Cheat (VAC) System - Veri Tabanı - Steam Support

Türkçe açıklama biraz zayıf kaldığı için ingilizce kısmına dikkat çekmek istiyorum.

"VAC bans will be applied to all accounts sharing a phone number at the time of the infraction."
Çevirecek olursak; "VAC yasakları, ihlal sırasında telefon numarasını paylaşan tüm hesaplara uygulanır"

Başka bir nedenden dolayı yasaklama almadığınız sürece numarayı tekrar kullanmanız bir sorun teşkil etmez.

Yasaklama alan numara belirli bir süreliğine bloke ediliyor. Bu süre zarfında kullanmanız zaten mümkün değil.
Aynanada kullandığı sürece ban yer ban yedikten sonra kullanırsa sorun olmuyor

Bunun neye dayanarktan söylüyorsun ?
Bir şey bilmiyorsun birde üstüne hala konuşuyorsun

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
burak karadağ
reisler hanginizinki doğru bilmiyorumda umarım sırf steam yeni olduğ için falan yemişimdir bu kısıtlamayı inşallah açarlar

federalper

80+ Silver

Aynanada kullandığı sürece ban yer ban yedikten sonra kullanırsa sorun olmuyor

Bir şey bilmiyorsun birde üstüne hala konuşuyorsun
Hesaplar numaradan dolayı sadece yasaklama esnasında etkilenir. Ondan sonra numarayı kullanman herhangi bir VAC yasaklamasına sebep olmaz.

reisler hanginizinki doğru bilmiyorumda umarım sırf steam yeni olduğ için falan yemişimdir bu kısıtlamayı inşallah açarlar
Öyle bir şey olsa vac ban yersin zaten yok öyle bir şey

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
burak karadağ
Hesaplar numaradan dolayı sadece yasaklama esnasında etkilenir. Ondan sonra numarayı kullanman herhangi bir VAC yasaklamasına sebep olmaz.

Öyle bir şey olsa vac ban yersin zaten yok öyle bir şey
incelemeden sonra vac atarlar diye düşündüm ama inşallah dediğin gibidir. peki vac ban yedim diyelim ben bu keydroptaki skini başka steama çekebiliyormuyum

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
burak karadağ
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom