Neler Yeni

steam hesap kurtarma yardımı

şahin doğan

80+ Platinum
arkadaşlar merhaba steam hesabıma giriş yapamıyorum şöyle anlatayım hesabımda mobil guard vardı telefon numaramı değiştirdim sonra telefonu tamire gönderirken n, olur n, olmaz diye steam whatsapp instagram vb uygulamaları sildim telefondan 2 adet steam hesabım var pc de diğerine geçtim ve şimdi ana hesabıma geçerken mobil guard istiyor ve telefonada hesabı giremediğim için mobil guard yok telefon numarası ile doğrula diyor fakat telefon numarasına da sahip değilim R ile başlayan kod istiyor o kodu da işe yaramaz diye almamıştım fakat e posta adresime baktığımda o kodu da bulamadım bazı sorular soruyor hesabın bana ait olup olmadığını doğrulamak için fakat ondu da doldurunca bu hatayı veriyor
1599420842705.png

başka bir yöntem varmı yardımcı olursanız sevinirim

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Tamam şifreyi falan ver çözeyim.

Ya dostum kocaman ne yazıyor?

şahin doğan

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Reck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
sefa gençer
Dostum captcha bir bot önleme sistemi. Bu uyarı ile senin anlattıklarının bir alakası yok. Artık bu telefon numarasına erişimim yok dedikten sonra steam hesabının senin olduğunu anlaması için sorduğu sorulara cevap verebilirsen hesabını kurtatırsın. Buradaki hata ise bir yerde bir şifre yada bir bölümü doldurduktan sonra sana bir kaç tane foto seçmeni istemiştir yada hesap yapmanı falan orada yanlış yapıyorsun.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
arkadaşlar merhaba steam hesabıma giriş yapamıyorum şöyle anlatayım hesabımda mobil guard vardı telefon numaramı değiştirdim sonra telefonu tamire gönderirken n, olur n, olmaz diye steam whatsapp instagram vb uygulamaları sildim telefondan 2 adet steam hesabım var PC de diğerine geçtim ve şimdi ana hesabıma geçerken mobil guard istiyor ve telefonada hesabı giremediğim için mobil guard yok telefon numarası ile doğrula diyor fakat telefon numarasına da sahip değilim R ile başlayan kod istiyor o kodu da işe yaramaz diye almamıştım fakat e posta adresime baktığımda o kodu da bulamadım bazı sorular soruyor hesabın bana ait olup olmadığını doğrulamak için fakat ondu da doldurunca bu hatayı veriyor Alıntıyı görüntüle

Şifre sıfırlamak için telefon lazım mıydı lazim değilse şifreyi sıfırla

şahin doğan

80+ Platinum

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

Bromer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Ömer Bilici
arkadaşlar merhaba steam hesabıma giriş yapamıyorum şöyle anlatayım hesabımda mobil guard vardı telefon numaramı değiştirdim sonra telefonu tamire gönderirken n, olur n, olmaz diye steam whatsapp instagram vb uygulamaları sildim telefondan 2 adet steam hesabım var PC de diğerine geçtim ve şimdi ana hesabıma geçerken mobil guard istiyor ve telefonada hesabı giremediğim için mobil guard yok telefon numarası ile doğrula diyor fakat telefon numarasına da sahip değilim R ile başlayan kod istiyor o kodu da işe yaramaz diye almamıştım fakat e posta adresime baktığımda o kodu da bulamadım bazı sorular soruyor hesabın bana ait olup olmadığını doğrulamak için fakat ondu da doldurunca bu hatayı veriyor Alıntıyı görüntüle

Mail at hocam hesabın sana ait olduğunu kanıtlamak için. Benim hesabım çalınmıştı, guard yoktu bende o zaman ama çalan kişi guard da koymuş ancak yinede hesabımı geri aldım.

şahin doğan

80+ Platinum
Hesabim calindi diye ticket aç sana tek kullanimlık şifre verirler hesabini kilitleme yeter
yardımcı olabilirmisin nerden tıcket açıcam ? şifreyı değiştirirkende mobil guard soruyor

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dostum captcha bir bot önleme sistemi. Bu uyarı ile senin anlattıklarının bir alakası yok. Artık bu telefon numarasına erişimim yok dedikten sonra steam hesabının senin olduğunu anlaması için sorduğu sorulara cevap verebilirsen hesabını kurtatırsın. Buradaki hata ise bir yerde bir şifre yada bir bölümü doldurduktan sonra sana bir kaç tane foto seçmeni istemiştir yada hesap yapmanı falan orada yanlış yapıyorsun.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
yardımcı olabilirmisin nerden tıcket açıcam ? şifreyı değiştirirkende mobil guard soruyor
Şifremi unuttum kısmina gireceksin ordan hesabim calindi diye biryer var ordan sana senin oldugunu dogrulamani isteyecek kullandigin kredi kartini vesaire sonra onu yaptiktan sonra bekleyeceksin sama dönüs yapmalarini

şahin doğan

80+ Platinum
fotoğraf koymadım ne fotoğrafı koyucam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şifremi unuttum kısmina gireceksin ordan hesabim calindi diye biryer var ordan sana senin oldugunu dogrulamani isteyecek kullandigin kredi kartini vesaire sonra onu yaptiktan sonra bekleyeceksin sama dönüs yapmalarini
işte o kısımda yukardaki hatayı veriyor

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Top Bottom