Neler Yeni

Steam İndi̇ri̇mleri̇ Oyun Öneri̇si̇

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Batuhan kaytaz
Arkadaşlar sizden çok pahalı bir oyun önerisi beklemiyorum ortalama bir fiyat olursa daha iyi olur.İsteklerim beni cidden sıkmasın böyle 20 saat oynayıp rafa kaldıracağım değilde başından kalkamaycağım bir oyun lazım bana sürekli oynayabilceğim craft yapma hayatta kalma tarzı olabilir.FPS tarzı oyunları da çok seviyorum gerçekci bir silah oyunu olur

Ukhai

80+ Bronze
Arma 3,Squad,insurgency sandstorm gibi oyunları uzun saatler oynayabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muhammed Yusuf Coşkun
Instagram
mysf2000
Dostum Bioshock serisi komple sanırım 20 tl civarı bir şey, onun dışında Batman serisi de yine 20 tl civarında. Dövüş istiyorsan mortal kombat 11 ve tekken 7 de indirimde 20 tl civarı. Witcher 3 var hala oynamadıysan 11 tl falan. Yarışta forza horizon 4 var 30 tl. Mmorpg istiyorsan elder scrolls online 30 tl düşmüş.

samet_100

80+
Arkadaşlar sizden çok pahalı bir oyun önerisi beklemiyorum ortalama bir fiyat olursa daha iyi olur.İsteklerim beni cidden sıkmasın böyle 20 saat oynayıp rafa kaldıracağım değilde başından kalkamaycağım bir oyun lazım bana sürekli oynayabilceğim craft yapma hayatta kalma tarzı olabilir.FPS tarzı oyunları da çok seviyorum gerçekci bir silah oyunu olur
Salla fps i terraria al 9tl arkadaslarla net 100+ saati var

SkyBoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Selim Kayhan
rdr2 sarıyor baya ama sistemin iyiyse fps olarakda güzel hikaye akışıda çok iyi oyunun teması zaten vahşi batı baya iyi yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,672
Üyeler
158,163
Son üye
excalibur0748
Top Bottom