Neler Yeni

Steam kendi kendine iade aldı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Kerem
2 Gün önce V-Rally 4 almıştım CS2 Pazarından çıkardığım parayla. Ancak bugün 13 ve 14 sularında Çince birşekilde İade mail'i geldi. Ne yapmalıyım? Birisi hesabıma mı girdi? Şifreyi değiştirdim.

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Erdem BELER
dolandırıcı olabilir. belki de dediğiniz gibi olmuştur. şu sıralar milletin hesabı çok sık patlıyor. bi arkadaşım bilgisayarına bir şey bulaştırmış bütün sosyal medya hesapları patladı steam ve instagram dahil. discorddan tüm herkese "hey +18 nudes ..." diye mesaj falan atmış çok komikti, ama 1 güne kurtardı her şeyini. Bir de ikimiz de yazılım müh. öğrencisiyiz ona rağmen. Siz siz olun dikkatli olun. şifreleri değiştir hesaplarını kontrol et. Eğer şüpheli bir şey düşünüyorsan kaspersky gibi antivürüslere bak ya da formatla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ares Blackrosa
İade maili neden çince gelsin dostum, dolandırıcıdır büyük ihtimalle. Oyun duruyor mu kütüphanende?

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
2 Gün önce V-Rally 4 almıştım CS2 Pazarından çıkardığım parayla. Ancak bugün 13 ve 14 sularında Çince birşekilde İade mail'i geldi. Ne yapmalıyım? Birisi hesabıma mı girdi? Şifreyi değiştirdim.
Çince mesaj geldiyse hesabın patlamıştır, zamanında bendede oldu steam desteğe mutlaka yaz. Şifreni değiş, 2 aşamalı doğrulamayı açmanı öneriyorlar ama açıkken hesabım patladı ve hiçbi mesaj almadım :D o kadar komik bi durum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana her dilden hergün mesaj geliyordu ama seninkinin içeriğini merak ettim, özelden veya burdan paylaşırsan sevinirim, ip adresi felan yazıyorsa patlamıştır *

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,972
Üyeler
145,290
Son üye
GWaynerWorld
Top Bottom