Neler Yeni

Steam kış indirimlerinde resident evil serisi

Ahmetp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ahmet
Steam kış indiriminde resident evil 2 yi almayı düşünüyorum RE3 de alsammi diye soracaktım

soul

80+ Silver
3 ü oynamıştım gayet güzeldi. Alabilirsin.

BÖRTE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Cantuğ
Origin, Ubisoft, Rockstar gibi steam dışı uygulamaları istemeyen, özellikle capcom gibi japon oyunlarını tam fiyatından satın almak yerine, 3 tanesi 25 TL civarına satılan çevrim dışı oynama seçeneklerinden alsanız daha iyi olur. Steam dışı 3. parti uygulamadan giriş yapılan oyunlara paranızı harcayın. Ayrıca gog sürümü varsa hiç para harcamanıza gerek yok. Gog'da lisans koruması olmadığı için gog-games.to gibi sayfalardan orjinal sürümü kırmakla uğraşmadan indirebilirsiniz. Esen kalın

Ahmetp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Origin, Ubisoft, Rockstar gibi steam dışı uygulamaları istemeyen, özellikle capcom gibi japon oyunlarını tam fiyatından satın almak yerine, 3 tanesi 25 TL civarına satılan çevrim dışı oynama seçeneklerinden alsanız daha iyi olur. Steam dışı 3. parti uygulamadan giriş yapılan oyunlara paranızı harcayın. Ayrıca gog sürümü varsa hiç para harcamanıza gerek yok. Gog'da lisans koruması olmadığı için gog-games.to gibi sayfalardan orjinal sürümü kırmakla uğraşmadan indirebilirsiniz. Esen kalın
Teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,214
Üyeler
145,129
Son üye
emrewest
Top Bottom