Neler Yeni

Steam sepetim hata veriyor

ilkin-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ilkin
Arkadaşlar ben yaz indiriminde Ghost recon breakpoint aldım. Oyundan memnun kaldığım için ultimate edition versiyonuna yükseltmek istiyorum. Ama ne hikmetse bu böyle hata veriyor ve ilk defa görüyorum. Tamam oyun var ama bu sürümü yok ve ben bunu dying light ve the witcher gibi oyunlardada yaptım niye böyle hata veriyor? Son olarak 1 Year Pass aldım içerisinde ultimate edition varmı veya haritanın geri kalanını açıyormu? Teşekkür ederim. 🙂

Ekler

• IMG_1992.png
    IMG_1992.png
    740.1 KB · Hit: 49

ahmetttt5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
ahmetttt
Dostum bu paketler yükseltme olarak değil direk gelişmiş halde geliyor oyun ile beraber yukseltemezsin yani

ahmetttt5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
ahmetttt
Rainbow six siege var mesela deluxe pakette 10 karakter veriyor normalini alirsan deluxe alamiyorsun

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Tuğra
Arkadaşlar ben yaz indiriminde Ghost recon breakpoint aldım. Oyundan memnun kaldığım için ultimate edition versiyonuna yükseltmek istiyorum. Ama ne hikmetse bu böyle hata veriyor ve ilk defa görüyorum. Tamam oyun var ama bu sürümü yok ve ben bunu dying light ve the witcher gibi oyunlardada yaptım niye böyle hata veriyor? Son olarak 1 Year Pass aldım içerisinde ultimate edition varmı veya haritanın geri kalanını açıyormu? Teşekkür ederim. 🙂
oyunu iade edip tekrar al çünkü alacagın şey envanterinde var

ilkin-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ilkin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bu paketler yükseltme olarak değil direk gelişmiş halde geliyor oyun ile beraber yukseltemezsin yani
Peki bunu nasıl çözeceğim yardım edermisin? Mobil üzerinden
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyunu iade edip tekrar al çünkü alacagın şey envanterinde var
Ama 2.9 saat oynadım o 2 saat için geçerli değilmi

ahmetttt5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
ahmetttt
Mobil tarafından bilmiyorum fakat yaptığında olucagindan da emin değilim