Neler Yeni

Yardım Steam Sonbahar İndirimleri 35,35 TL Bütçe

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
Bütçe
35
Batman Arkham Collection ve The Witcher 2 Assassin's of Kings aldım. 35,35 TL daha cüzdanımda var, hades yada disco elysum düşünüyorum ama genelde bu oyunlar zaten indirime giriyor (disco elysum özellikle istediğim bir oyun değil ama uygun fiyatlı olduğu için alsam mı acaba dedim ama onu almaktan başka bişey alsam daha iyi olabilir). Hangi oyunları önerirsiniz

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Civilization 6 aşırı ucuz şuan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Semih
Ori and the will of the wisps ve Hellblade: Senua Sacrifice alabilirsin. İkisi de çok ucuz ve kalite olarak çok üst düzey oyunlar. Özellikle gamepadin varsa bambaşka bi keyifle oynarsın. Ayrıca eğer kütüphanende yoksa bi warband almanı da öneririm o da arada güzel oluyor :)

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Witcher 3
R6S
SOT
Dying Light
Titanfall 2
Satisfactory
MK11
Subnautica
Halo MCC
Chivalry 2
Ranch Simulator
House Flipper
The Long Dark
Beyond: Two Souls
Battlefield 1

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Forget
Batman Arkham Collection ve The Witcher 2 Assassin's of Kings aldım. 35,35 TL daha cüzdanımda var, hades yada disco elysum düşünüyorum ama genelde bu oyunlar zaten indirime giriyor (disco elysum özellikle istediğim bir oyun değil ama uygun fiyatlı olduğu için alsam mı acaba dedim ama onu almaktan başka bişey alsam daha iyi olabilir). Hangi oyunları önerirsiniz
ben 30 civarına

Witcher 3 - GOTY ve Assetto Corsa Ultimate Edition aldım.

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Strateji oyunlarını pek oynayamıyorum yinede teşekkür ederim bu türü seven bir arkadaşım var ona göstericem.
batman güzel ben oyniyorum witcher 3 tarzı çok kıyafet geliştirme yani envanter kısmı karışık olan oyunları sevmiyorum tarzıda hoşuam gitmiyor witcherın

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ori and the will of the wisps ve Hellblade: Senua Sacrifice alabilirsin. İkisi de çok ucuz ve kalite olarak çok üst düzey oyunlar. Ayrıca eğer kütüphanende yoksa bi warband almanı da öneririm o da arada güzel oluyor :)
Will of the wisp'i gamepassden oynadım mükemmeldi. Hellblade'i sadece bir videoda duymuştum herhangi bişey bilmiyorum hakkında biraz araştırayım belki beğenirim fiyatı güzelmiş. Warband derken M & B sanırım diğer arkadaşa da dediğim gibi pek strateji oyunu oynayamıyorum.

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
dying light a bakabilirsiniz güzel oyun
aynen bu arada dying lightda bende var aşırı güzel bir oyun hikayesi çok güzel birde arkadaşlarla hikayeli oyna varya offf aşırı aşırı iyi bi oyun ben çok beğenmiştim bizimkilerde beğendi günde 2 3 saat oynasanız 1 haftada bitirsiniz heralde 2 3 veya 4 kişi girse bilmiyorum neyse güzel oyun işte kesinlikle alınır

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
ben 30 civarına

Witcher 3 - GOTY ve Assetto Corsa Ultimate Edition aldım.
Witcher 3'ü geçen korku gecesi indirimlerinde aynı fiyata aldım ve yarış/araba oyunları oynamayı hiç denemedim sanırım önce gamepassden forza h. 5 denicem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dying light a bakabilirsiniz güzel oyun
Aklımda o da teşekkürler

ibrahimcancl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Will of the wisp'i gamepassden oynadım mükemmeldi. Hellblade'i sadece bir videoda duymuştum herhangi bişey bilmiyorum hakkında biraz araştırayım belki beğenirim fiyatı güzelmiş. Warband derken M & B sanırım diğer arkadaşa da dediğim gibi pek strateji oyunu oynayamıyorum.
çok dikaktimi çeken bir oyun öyle oyunları severim çok hoş duruyor bende ''inside'' diye bir oyun oynamıştım onuda beğenmiştim neyse senin dediğin oyun şuan 16,50 TL alınır mı sence

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
Witcher 3
R6S
SOT
Dying Light
Titanfall 2
Satisfactory
MK11
Subnautica
Halo MCC
Chivalry 2
Ranch Simulator
House Flipper
The Long Dark
Beyond: Two Souls
Battlefield 1
witcher 3 var
r6s gamepassde var
sot ne olduğunu anlamadım
dying light aklımda
titanfall 2 - bir bakıcam teşekkürler
satisfactory ilgimi çeken bir tür değil
mk11 sanırım sadece çok oyunculu oynanıyor o tarz bir oyun almayı düşünmüyorum
subnautica bakıcam birazdan tşk
halo gamepass :)
chivalry 2 mk11 ile aynı neden
ranch simulator erken erişim oyunu şuan çıkınca bakıcam
house flipper ---
the long dark gamepass
beyond two souls bakıcam tşk
battlefield gamepass
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok dikaktimi çeken bir oyun öyle oyunları severim çok hoş duruyor bende ''inside'' diye bir oyun oynamıştım onuda beğenmiştim neyse senin dediğin oyun şuan 16,50 TL alınır mı sence
will of the wisp 100 TL bile değer genelde 16 saat falan sürüyor ben 20 saatte bitirdim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,859
Üyeler
140,707
Son üye
mr.ghost
Top Bottom