Neler Yeni

Yardım Steam Sonbahar İndirimleri 35,35 TL Bütçe

Cihangir

80+ Gold
Batman Arkham Collection ve The Witcher 2 Assassin's of Kings aldım. 35,35 TL daha cüzdanımda var, hades yada disco elysum düşünüyorum ama genelde bu oyunlar zaten indirime giriyor (disco elysum özellikle istediğim bir oyun değil ama uygun fiyatlı olduğu için alsam mı acaba dedim ama onu almaktan başka bişey alsam daha iyi olabilir). Hangi oyunları önerirsiniz
batman diğer oyunlarada bakabilrisin

bunada bir bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Deniz Baran İpek
Batman Arkham Collection ve The Witcher 2 Assassin's of Kings aldım. 35,35 TL daha cüzdanımda var, hades yada disco elysum düşünüyorum ama genelde bu oyunlar zaten indirime giriyor (disco elysum özellikle istediğim bir oyun değil ama uygun fiyatlı olduğu için alsam mı acaba dedim ama onu almaktan başka bişey alsam daha iyi olabilir). Hangi oyunları önerirsiniz
the forest yok ise onu almanı öneririm 7-8 TL arasıda bir fiyatı vardı gerçekten güzel oyun fakat online iyi bir dostunda varsa çok iyi sarar.

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
batman diğer oyunlarada bakabilrisin

bunada bir bak

diğer batman oyunları derken origins sanırım onu da almayı düşünüyorum ama şuan değil. Normalde lego severim ama pc oyunlarında lego bana çok basit geliyor (zorluk olarak değil oynanış,mantık olarak)
Mesaj otomatik birleştirildi:

the forest yok ise onu almanı öneririm 7-8 TL arasıda bir fiyatı vardı gerçekten güzel oyun fakat online iyi bir dostunda varsa çok iyi sarar.
Beraber oynayabileceğim bir arkadaşım yok tek kişi güzel olur mu ?

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
Hitman 2 gold eduction al 22 TL 4 5 de dlc var icinde guzel oyun veya dishonered 1 al veya aragami 1 ile 2 al veya left 4 ve left 4 2 ikisi birlikte 15 TL portal 1 ve 2 ikisi birlikte 15 TL bunlardan secip alabilirsin guzel oyunlar veya just cause 1 2 3 ve 3 un tm dlc leri dahil sekilde 15 TL ye yakin bi paraya alabilirsin ben bu saydiklarimin hepsini aldim guzel oyunlar

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
Dying Light alıcam arkadaşlar hepinize teşekkürler

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
witcher 3 var
r6s gamepassde var
sot ne olduğunu anlamadım
dying light aklımda
titanfall 2 - bir bakıcam teşekkürler
satisfactory ilgimi çeken bir tür değil
mk11 sanırım sadece çok oyunculu oynanıyor o tarz bir oyun almayı düşünmüyorum
subnautica bakıcam birazdan tşk
halo gamepass :)
chivalry 2 mk11 ile aynı neden
ranch simulator erken erişim oyunu şuan çıkınca bakıcam
house flipper ---
the long dark gamepass
beyond two souls bakıcam tşk
battlefield gamepass

will of the wisp 100 TL bile değer genelde 16 saat falan sürüyor ben 20 saatte bitirdim
Her oyun gamepass'ten oynanmaz R6S gibi bir oyun özellikle. Eğer seviyorsanız Steam'den almanızı tavsiye ederim.

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
Her oyun gamepass'ten oynanmaz R6S gibi bir oyun özellikle. Eğer seviyorsanız Steam'den almanızı tavsiye ederim.
Online oyunları çok fazla oynamıyorum inidirip 4 saat oynadım sildim bazen gerçekten online aksiyon oyunu oynamak istiyorum o zamanlar indirip oynayabilirim gamepass üzerinden mesela ori and the will of the wisp gamepassden oynadım ama çok beğendiğim için steamden de alıcam çünkü bidaha indirip oynayabileceğim bir oyun kütüphanemde bulunmasını istiyorum.

R6S içinde bidaha indirip oynarım dediniz ori içinde ne alaka demeyin cümleyi toparlayamadım şimdi okuyunca fark ettim oyunun online yada single olmasıyla alakalı bir durum (birçok kişiye mantıksız gelebilir ama böyle değişik biriyim bende)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,103
Üyeler
140,768
Son üye
BJKLİ TARİHÇİ
Top Bottom