Neler Yeni

Steam squad 400 TL'ye alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Zülfükar Kılıçay
Merhabalar Steam dolara dönmeden önce 400 TL'ye squad alınır mı ve zevk alırmıyım?

MPienaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mazlum Pınar
50 dolar fiyatı var normalde ve bölgesel fiyatlandırma olsa bile yine de bu fiyatın çok üstünde olacağını düşündüğüm oyunlardan biri. Bu türü seviyorsan en iyilerden biridir ayrıca FSR 3, FG3 gelecekti ne durumda şuan bilmiyorum. Oyuncu sayısı da iyi sayılır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Zülfükar Kılıçay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
50 dolar fiyatı var normalde ve bölgesel fiyatlandırma olsa bile yine de bu fiyatın çok üstünde olacağını düşündüğüm oyunlardan biri. Bu türü seviyorsan en iyilerden biridir ayrıca FSR 3, FG3 gelecekti ne durumda şuan bilmiyorum. Oyuncu sayısı da iyi sayılır.
Türk ordusu gelcek diye bir söylendi vardı ve optimizasyonu kötü diyorlar

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
Merhabalar Steam dolara dönmeden önce 400 TL'ye squad alınır mı ve zevk alırmıyım?
1 2 tane tr server var kurallara uyarsan çok eğlenirsin yabancı dilin varsa diğer sunucuları da denersin zevkli oyun hissiyatı harika zamanında 50 liraya almıştım

MPienaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mazlum Pınar
Türk ordusu gelcek diye bir söylendi vardı ve optimizasyonu kötü diyorlar

Evet o haberi ben de gördüm ama ne kadar doğru bilmiyorum. Optimizasyonu eskisine göre çok daha iyi ve üstüne FSR3 Frame Generation 3 geleceği için o sorun da ortadan kalkar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Zülfükar Kılıçay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet o haberi ben de gördüm ama ne kadar doğru bilmiyorum. Optimizasyonu eskisine göre çok daha iyi ve üstüne FSR3 Frame Generation 3 geleceği için o sorun da ortadan kalkar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama tekbaşına oynarsan sıkıcı olacağını söylüyorlar sencede öyle mi

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama tekbaşına oynarsan sıkıcı olacağını söylüyorlar sencede öyle mi
ben tek oynadım serverlerde genelde sabit insanlar oluyor arkadaşlık kurarsın

optimizasyon sistemine göre değişir 8+8 ram varsa sıkıntı olacağını sanmıyorum

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Paran ve arkadaşın varsa al ama yok para biriktirip alıcam veya son paramı vericem diyorsan alma değmez. 400 TL çok bu oyuna. Evet oyun güzel ama dediğim gibi 400 TL lik bir oyun değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Zülfükar Kılıçay
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
eren tunçay
2016 yılında 44,25 TL ye almışım oyunu ilk zamanlardan beri dikkatimi çeken güzel bir oyundu son bir kaç yılda büyük güncellemeler alarak çok fazla ilerleme yaptığını düşünüyorum . Sesleri falan çok başarılı oynanış vs güzel geliyor bana çok hızlı akan oyun seviyorsanız pek tercih etmeyebilirsiniz başlarda zorluklar çekersiniz haritası çok büyük ve bir çok olayları var aslında takım içinde dağılım , komutan grup liderlerini dinlemek anlayabilmek önemli . Oyunu bilen birileri grup lideri olursa çok sarar ekip gerektirir bilgi gerektirir oynadıkça keyif alırsınız diye düşünüyorum 2 - 3 tane TR server mevcut sanırım takımlardan edineceğin arkadaşlara vakit geçirerek öğrenebilirsin optimazsyon olarak sisteminde 5600 ve 6750xt 12gb mevcut ben 1440p de tüm grafik ayarlarımı fulleyip oynuyorum görüntü benim için daha önemli çok yüksek fps değerleri gerektiren bir oyun değil benim düşüncem oyunda adamları görmek çok zor :D çok güzel saklananlar var merminin nereden geleceği belli olmaz alırsanız da 2 saat oynayarak anlamazsınız oyunu iade falan zor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Zülfükar Kılıçay
2016 yılında 44,25 TL ye almışım oyunu ilk zamanlardan beri dikkatimi çeken güzel bir oyundu son bir kaç yılda büyük güncellemeler alarak çok fazla ilerleme yaptığını düşünüyorum . Sesleri falan çok başarılı oynanış vs güzel geliyor bana çok hızlı akan oyun seviyorsanız pek tercih etmeyebilirsiniz başlarda zorluklar çekersiniz haritası çok büyük ve bir çok olayları var aslında takım içinde dağılım , komutan grup liderlerini dinlemek anlayabilmek önemli . Oyunu bilen birileri grup lideri olursa çok sarar ekip gerektirir bilgi gerektirir oynadıkça keyif alırsınız diye düşünüyorum 2 - 3 tane TR server mevcut sanırım takımlardan edineceğin arkadaşlara vakit geçirerek öğrenebilirsin optimazsyon olarak sisteminde 5600 ve 6750xt 12gb mevcut ben 1440p de tüm grafik ayarlarımı fulleyip oynuyorum görüntü benim için daha önemli çok yüksek fps değerleri gerektiren bir oyun değil benim düşüncem oyunda adamları görmek çok zor :D çok güzel saklananlar var merminin nereden geleceği belli olmaz alırsanız da 2 saat oynayarak anlamazsınız oyunu iade falan zor
Bu bilgi için teşekkürler

Top Bottom