Neler Yeni

Steam'da ki nakiti nasıl hesaba geçiririz en az komisyon ile

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
Bende öyle tahmin ediyorum ama sadece skin olarak düşünürseler sıkıntı olabilir
Komple CSGO envanterini aktarırlar ya. CSGO ya güncelleme şeklinde getirecekler zaten. Kayıp olacağını zannetmiyorum.
Aklıma şöyle bir şey geldi. Bu haritaların jetonları vardı acaba haritalar yenilenince yeni jetonlar çıkartıp eskileri değerlenir mi diye düşünüyorum.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Komple CSGO envanterini aktarırlar ya. CSGO ya güncelleme şeklinde getirecekler zaten. Kayıp olacağını zannetmiyorum.
Aklıma şöyle bir şey geldi. Bu haritaların jetonları vardı acaba haritalar yenilenince yeni jetonlar çıkartıp eskileri değerlenir mi diye düşünüyorum.
Ben bayağıdır oynamıyordum valorant çıktığından beri kasalarda değersiz diye duruyordu bugün bir bakayım dedim elimde ki en ucuz kasa olmuş 7 8 tl ve bende 103 kasa var

TahinPekmez

80+ Silver
Sen kasaları sat paraya ihtiyacın varsa.2. El kismina ilan aç steam %20 indirimli oyun alınır diye.ilk müşterinim ☺️
Ben elindekilerin yeni oyuna geçeceğini hicccccccc sanmıyorum. Yıllarca pes oynadım her sene aynı oyun başdan başlarsın. Cs2 çıkacağına yakın duyuru yapılır büyük ihtimalle

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Sen kasaları sat paraya ihtiyacın varsa.2. El kismina ilan aç steam %20 indirimli oyun alınır diye.ilk müşterinim ☺️
Ben elindekilerin yeni oyuna geçeceğini hicccccccc sanmıyorum. Yıllarca pes oynadım her sene aynı oyun başdan başlarsın. Cs2 çıkacağına yakın duyuru yapılır büyük ihtimalle
Bakalım yapacağım bir şeyler şu takas banını halletmem lazım

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
CS 2 yeni oyun olarak çıkmayacak dostum CSGO nun üzerine bir güncelleme olarak yayınlanıcak.
Oyun hala aynı oyun, haritalar hala aynı haritalar olacak.
Tek değişen şey oyunun grafik motoru ve dolayısı ile bir çok şey de değişecek ama neticesinde hala aynı oyun.

Top Bottom