Neler Yeni

steamde bu oyunlara zam gelir mi

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
garrys mod rust ve ets2 saçma bir şekilde zamlandı rdr2 nfs heat ve bannerlord almayı düşünüyorum sizce bu üç oyun zamlanır mı?

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,313
İsim
Kadir
Gelebilir de gelmeyebilir de kimisi ucuzluyor çıkış tarihi geçtikten sonra kimisi de kur farkından dolayı zam alıyor 23 haziranda yaz indirimleri vardı sanırım o da beklenebilir belki de oyunların en ucuz olduğu son dönem olabilir kur güncellemesi gelirse steam vs gibi oyun sağlayıcılara burada çelişen iki olay oldu game pass'e halen zam gelmedi ps plus TR fiyatları da beklentinin altında çıktı zam gelmediği sürece oyunlar her geçen gün ucuzluyor cyberpunk mesela ön satışı 250 liraydı dolar 6 iken tabi sorunlu çıkmasının da etkisi var bunda %50 indirim geldi birkaç ay sonra bonus kartla felan 80 liraya almıştım ben bir ara epicte ki kuponla da 60 liraya geliyordu dolar 12-13 iken

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelebilir de gelmeyebilir de kimisi ucuzluyor çıkış tarihi geçtikten sonra kimisi de kur farkından dolayı zam alıyor 23 haziranda yaz indirimleri vardı sanırım o da beklenebilir belki de oyunların en ucuz olduğu son dönem olabilir kur güncellemesi gelirse steam vs gibi oyun sağlayıcılara burada çelişen iki olay oldu game pass'e halen zam gelmedi ps plus TR fiyatları da beklentinin altında çıktı
Tamamdır o zaman haziranı bekleyip hepsini indirimli alayım o zaman en mantıklısı bu olur

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
garrys mod rust ve ets2 saçma bir şekilde zamlandı rdr2 nfs heat ve bannerlord almayı düşünüyorum sizce bu üç oyun zamlanır mı?
NFS Heat'e kesin olarak zam gelir. EA zaten FIFA 22, It Takes Two ve EA Play ile fiyatları revize etmeye başladı, NFS'ye de bir el atacaklardır.

RDR2'yi kestiremiyorum şahsen ama yine de garantici davranıp oyunu almak lazım.

Bannerlord'a ise bir zam geleceğini düşünmüyorum. Bunun en büyük sebebi oyunun Türk oyunu olması.

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
NFS Heat'e kesin olarak zam gelir. EA zaten FIFA 22, It Takes Two ve EA Play ile fiyatları revize etmeye başladı, NFS'ye de bir el atacaklardır.

RDR2'yi kestiremiyorum şahsen ama yine de garantici davranıp oyunu almak lazım.

Bannerlord'a ise bir zam geleceğini düşünmüyorum. Bunun en büyük sebebi oyunun Türk oyunu olması.
yeni nfs oyunu gelecek diyorlar o yüzden bi kararsız kaldım

Top Bottom