Neler Yeni

Steam'de zam gelmemiş kaliteli oyunlar önerir misiniz?

Berkayg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berkay Gul
Evet.

Söylemeyi unuttum Metro oyunları indirime girince metro saga bundle'ı kaçırmayın. 60 TL falan oluyordu.
3 gün sonraki indirimde bi konu bekleriz senden artık şu su mantıklı filan yada yine aynı böyle muhabbet olur

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
3 gün sonraki indirimde bi konu bekleriz senden artık şu su mantıklı filan yada yine aynı böyle muhabbet olur
Müsait olursam konu açmaya çalışırım her indirimde açıyorum.

Tsuu

80+ Bronze
güvenilir site aldım geldi anında epicte veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

almayan varsa hemen alsin bence

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
Muhammet Yazıcı
Aslında ucuz olan oyunları alıp kütüphaneme koymak daha mantıklı geliyor zam gelmeden
game pass en mantiklisi ki ayda 49 TL bir şey bile değilken sana 450+ oyun sunuyor birde içindeki oyunların haddi hesabı yok

r4NG3r

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Beyler en baştaki ilk 4 oyun yakın zamanda indirime girer mi bekliyim mi yoksa altta ki indirimli oyunları zamlanmadan alıyım mı derdim şu amazon prime ile PUBG kasa anahtarı alıp satma olayını yaptım o anahtarı 5 şubatta satabileceğim onu satarsam oyunlar beleşe gelicek ama o zamana kadar zam gelir mi ki?
Zam gelecek diye deux ex oyunlarına 80 TL vermek 😂

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Zam gelecek diye deux ex oyunlarına 80 TL vermek 😂
Dostum galiba yanlış okudun ama ben o sepette ki sadece outlast 2 ve ryse sone of rome aldım diğer 4 ü indirimlere girerse alacağım girmezse almam kazık olur demiştim dikkatli okumanı tavsiye ederim.

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Gozalak

almayan varsa hemen alsin bence
humble bundle den alınca steam key mi veriyordu

NT Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kaan
Mafia oyunları indirime girer mi sizce ?
Epicte indirimdeydi herhalde 2 ve 3.oyun 15 TL mi neydi bir bakın isterseniz

Müsait olursam konu açmaya çalışırım her indirimde açıyorum.
Reis 3 gün sonraki indirimde The Walking Dead: The Telltale Definitive Series indirime girer mi acaba ? Şuan sitelerde bu oyunu çok farklı fiyatlara satıyorlar 1000 yazanda var 900 de 300 de şuan steamde 70 TL indirimi bekleyeyim mi sence ? Twd ye 70 TL vermekte istemiyorum ama twd işte güzel hikayeli oyun umarım zamlanmaz ve indirimde gelirde 30 TL ye falan alırım şu oyunu

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Epicte indirimdeydi herhalde 2 ve 3.oyun 15 TL mi neydi bir bakın isterseniz

Reis 3 gün sonraki indirimde The Walking Dead: The Telltale Definitive Series indirime girer mi acaba ? Şuan sitelerde bu oyunu çok farklı fiyatlara satıyorlar 1000 yazanda var 900 de 300 de şuan steamde 70 TL indirimi bekleyeyim mi sence ? Twd ye 70 TL vermekte istemiyorum ama twd işte güzel hikayeli oyun umarım zamlanmaz ve indirimde gelirde 30 TL ye falan alırım şu oyunu
İndirimlerde 30'a düşüyor, eğer zam gelmezse yine düşer diye umuyorum.

Top Bottom