Neler Yeni

Yardım Steel Series Artic 3 2019 Edition Alınır mı

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
Arkadaşım James Donkey 720 kullanıyor ve hediye olarak bu kulaklığı almayı düşünüyorum James Donkey den daha mı iyidir ses kalitesi hiç ss ürünü kullanmadım bilmiyorum cloud 2 kullanıyorum neden artic demeyin çok uyguna buldum bu yüzden bulduğum fiyat bandında kulaklık dahi yok sizce James Donkey den daha iyi midir? Anakartı b450m s2h

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kullanan var mı acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ALP TURAN
Arkadaşım James Donkey 720 kullanıyor ve hediye olarak bu kulaklığı almayı düşünüyorum James Donkey den daha mı iyidir ses kalitesi hiç ss ürünü kullanmadım bilmiyorum cloud 2 kullanıyorum neden artic demeyin çok uyguna buldum bu yüzden bulduğum fiyat bandında kulaklık dahi yok sizce James Donkey den daha iyi midir? Anakartı b450m s2h
Dostum bimde buldum ben 900tlye gidip alacağım aynı anakartı kullanıyorum ses seviyesi düşük gelirse ses kartı alacağım çünkü konfor yönünde baya iyi kulaklık

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
Dostum bimde buldum ben 900tlye gidip alacağım aynı anakartı kullanıyorum ses seviyesi düşük gelirse ses kartı alacağım çünkü konfor yönünde baya iyi kulaklık
daha da ucuza buldum hocam ne zaman alacaksınız siz acaba

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Muhammet
SS in kendi Engine uygulamasında SONAR özelliği var o kulaklığı bin katı güzelliğinde bir kulaklık yapıyor şahsen muadil bir marka kullanıyordum onun bile gelen seslerini harika yaptı mikrofon dip sesini falan yok etti sonra SS ürünü aldım gidip gözün kapalı güven.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,300
Üyeler
140,803
Son üye
aktkn
Top Bottom