Neler Yeni

🔥İndirim SteelSeries Arctis 3 2019 7.1 Kulaklık 849TL

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Aziz
Kulaklık alacağım fakat bir türlü karar veremiyorum. Cynosa V2 ve Viper Mini kullanıyorum. Kulaklığı da BlackShark V2 alıp set mi yapayım diyorum. Bütçem en fazla 1500 TL.

En İyi Cevap
3
850TL YE SS ARCTİS 3 ALMAYAYİM Mİ BENİM İÇİN EN ÖNEMLİSİ KONFOR YA SESİ AZ DEDİLER SADECE O KORKUTTU BENİ
Hocam şu an elimde var kulaklık, gerçekten çok rahat ancak genel olarak fiyatını haketmiyor bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ALP TURAN
Hocam şu an elimde var kulaklık, gerçekten çok rahat ancak genel olarak fiyatını haketmiyor bence
SS ARCTİS 3 MÜ VAR ELİNİZDE EĞER VARSA SES KARTI OLMADAN KULLANILIYOR MU ALIP DENEMEK İSTİYORUM AZ GELİRSE İADE ETMEK İSTİYORUM FAKAT BU SEFER DE İADE ALMAMA KONUSU VAR

En İyi Cevap
3
SS ARCTİS 3 MÜ VAR ELİNİZDE EĞER VARSA SES KARTI OLMADAN KULLANILIYOR MU ALIP DENEMEK İSTİYORUM AZ GELİRSE İADE ETMEK İSTİYORUM FAKAT BU SEFER DE İADE ALMAMA KONUSU VAR
İade konusu tamamen şans bir şey diyemeyeceğim. Ses kartsız kullanırsınız ancak performs olarak ne etkisi olur bilmiyorum.

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
blackshark evet daha iyi fakat cloud serisi daha kötü , cloud serisinin mikrofonu boğuk , %72 den fazla sesi açınca dipses yaşıyorsunuz , 7.1 desen zaten rezalet . blackshark tercih edilebilir o konudan yana bir sıkıntım yok ama arctis 3 2019 edition kötü bir kulaklık değil.. cloud serisi alınmaz ama .
yok hocam arc 3 kötü değil zaten. ama bu fiyatı hakettiğini düşünmüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyata ne alınır peki bundan başka?
yazmışım zaten?

Top Bottom