Neler Yeni

🔥İndirim SteelSeries Arctis 3 2019 7.1 Kulaklık 849TL

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,123
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
blackshark evet daha iyi fakat cloud serisi daha kötü , cloud serisinin mikrofonu boğuk , %72 den fazla sesi açınca dipses yaşıyorsunuz , 7.1 desen zaten rezalet . blackshark tercih edilebilir o konudan yana bir sıkıntım yok ama arctis 3 2019 edition kötü bir kulaklık değil.. cloud serisi alınmaz ama .
Cloud II > Blackshark v2 NET. Mic konusunda ise NET mici daha iyi mukayesesi bile yapılamaz. Sana bozuk gelmiştir.
C-II > Arctis 7.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
BİRDE KULAKLIK HAKKINDA BİLGİNİZ VAR MIDIR BEN RAHAT KONFOR İSTİYORUM CLOUD 2 YERİNE ONUN İÇİN BUNU ALACAĞIM SESİ DÜŞÜK DİYORLAR AYRİYETEN SES KARTI ALMAMA GEREK VAR MIDIR?
2019 edition ile normal arctis 3 farklı dostum pcndeki ses kartına göre değişir hem o ses bence , ama arctis 3 ve 5 zaten oyun için yapılmış oyunlarda ses çok iyi fakat müzik için aynı şeyi söyleyemem müzik için en yüksekte bile bence çok yeterli değil bizzat arctis 5 kullanıyorum ve müzik dinlerken yetersiz.
2019 edition olanının değerlendirmelerine bir bak istersen

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,610
İsim
oğuzhan ege
SİTE GÜVENİLİR Mİ KESİN ALACAĞIM SES SEVİYESİ KÖTÜ DİYORLAR BİRDE CLOUD 2Yİ ÖNERİYORLAR FAKAT BEN KONFOR İÇİN BUNU ALMAK İSTİYORUM ANAKARTIM B450M S2H SES SEVİYEM NASIL OLUR
İyi Bi kulaklık deyil 40mm hoporlor çapı var iş yapmaz uzak dur 500 TL olsun gene almam

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Necati
Cloud II > Blackshark v2 NET. Mic konusunda ise NET mici daha iyi mukayesesi bile yapılamaz. Sana bozuk gelmiştir.
C-II > Arctis 7.
bozuk gelmekle alakası yok internet kafede kullandım kendim satın alıp kullandım iade ettim , arkadaşlarımın bir çoğunda var hepsinde ses aynı derinden geliyor zaten mikrofon tıkanmış gibi geliyor hatta cloud 2 kullanan yayıncıları izlersen anlarsın ne demek istediğimi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ALP TURAN
2019 edition ile normal arctis 3 farklı dostum pcndeki ses kartına göre değişir hem o ses bence , ama arctis 3 ve 5 zaten oyun için yapılmış oyunlarda ses çok iyi fakat müzik için aynı şeyi söyleyemem müzik için en yüksekte bile bence çok yeterli değil bizzat arctis 5 kullanıyorum ve müzik dinlerken yetersiz.
2019 edition olanının değerlendirmelerine bir bak istersen
müzik için istemiyorum oyun için istiyorum rahatlık için alacağım sesim iyi gitsin ve oyun sesi iyi gelsin şuan ki kulaklıgım gamepower medusa sesi çok yüksek
Mesaj otomatik birleştirildi:

ikiside fiyatını haketmiyor
ne alayim o zaman

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,123
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
bozuk gelmekle alakası yok internet kafede kullandım kendim satın alıp kullandım iade ettim , arkadaşlarımın bir çoğunda var hepsinde ses aynı derinden geliyor zaten mikrofon tıkanmış gibi geliyor hatta cloud 2 kullanan yayıncıları izlersen anlarsın ne demek istediğimi.
Bugüne kadar 200 adetten fazla C-II kullandım, hiçbirinde boğuk ses sorunu yaşamadım, arada senin gibi sorun yaşayanları görüyorum hiç bana çıkmaması benim şansım mı yoksa sizin şanssızlığınız mı bilemiyorum ama İzmir'de isen gel bak şuan bende 35 adet var aç istediğini tak böyle bir sorun bende yok. Böyle sorunları yaşayanları görünce üzülüyorum açıkçası çünkü kulaklık güzel ve bundan faydalanamıyorlar.

En İyi Cevap
3
müzik için istemiyorum oyun için istiyorum rahatlık için alacağım sesim iyi gitsin ve oyun sesi iyi gelsin şuan ki kulaklıgım gamepower medusa sesi çok yüksek

ne alayim o zaman
Bütçe ne kadar? Corsair indirimdeydi ona bir bakabilirsin aşırı rahat kulaklık.

Cihangir

80+ Gold
bimde satılmayanlar 600 tl ye veriyoalr varsa bim den alsın alacaklar 900 den 600 e düşmüş

1000 1500 tl ye indirimli wireless hagi kulaklık alınır aklımda hyperx var başka marka varmı önerdiğiniz

En İyi Cevap
3
900TL CİVARI STEELSERİES İSTİYORDUM BAYADIR ÇÜNKÜ KONFOR BENİM İÇİN ÖN PLANDA ONUN İÇİN SORUYORUM ARCTİS 3Ü
Corsair Void Elite, İnce hesapta 1100TL açıkçası bütçesindeki en iyi seçenek mi bilmiyorum ama çok rahat olduğunun garantisini verebilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,831
Üyeler
158,201
Son üye
senccer
Top Bottom