Neler Yeni

Yardım SteelSeries Arctis 3 Alınır mı? Kulaklık önerir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Oğuzhan Özkan
Arkadaşlar merhaba latopum için gaming kulaklık almayı düşünüyorum bu kadar yüksek fiyata gerek var mı?(Fiyat:800)
Varsa önerebileceğiniz kulaklık söyleyebilirsiniz ve birde laptopun 2 usb girişi de dolu yani jak girişli olması gerekiyor.
Son olarak şu anda apple kulaklık kulanıyorum (telefon kulaklığı) mouse ve klavye rgb bunları takınca bir ses çıkıyor sürekli olarak çınlama sesi gibi yani kulaklıkla alakalı olabilir mi kulaküstü kulaklık alınca bu problem çözülür mü
.
Not:Laptop eski geforce now dan oynuyorum oyunları.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Alınmaz.
Çok pahalı kullandığım için biliyorum şu anki fiyatını hak etmez.
Void elitei hs60 pro alabilirsiniz

selmantoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Selman Toz
Arkadaşlar merhaba latopum için gaming kulaklık almayı düşünüyorum bu kadar yüksek fiyata gerek var mı?(Fiyat:800)
Varsa önerebileceğiniz kulaklık söyleyebilirsiniz ve birde laptopun 2 usb girişi de dolu yani jak girişli olması gerekiyor.
Son olarak şu anda apple kulaklık kulanıyorum (telefon kulaklığı) mouse ve klavye rgb bunları takınca bir ses çıkıyor sürekli olarak çınlama sesi gibi yani kulaklıkla alakalı olabilir mi kulaküstü kulaklık alınca bu problem çözülür mü
.
öncelikle yüksek fiyat verip ömürlük kullanmak daha mantıklı gidip 150-200 liralık çakma markalı şeyleri alınca 6 ay bilemedin 1 senede gg oluyor
o yüzden iyi bi miktar verip uzun süre kullanım daha akla yatıyor
bütçeyi 50tl arttırırsanız hyperx cloud 2 önerebilirim SS Arctis serisi cidden fiyatını haketmeyen bir seri.

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar

Çok pahalı. Başka modellere yönelmenizi tavsiye ederim.

T.P.G.

80+ Titanium
bütçeyi 50tl arttırırsanız hyperx cloud 2 önerebilirim SS Arctis serisi cidden fiyatını haketmeyen bir seri.
Cloud alınmaz artık. MH752, Kraken T.E. gibi daha iyi tercihler var.
.
Arctis 3 ederi max. 350TL. Çok overpriced şu an, alacaksan Kraken T.E. ya da MH752 bak.

selmantoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Selman Toz
Cloud alınmaz artık. MH752, Kraken T.E. gibi daha iyi tercihler var.

Arctis 3 ederi max. 350TL. Çok overpriced şu an, alacaksan Kraken T.E. ya da MH752 bak.
haklısın arctisin hiçbi ürünü fiyatını haketmiyor hepsi overrated ürünler
ama cloud2 hala iyi bir seviyede kraken t.e ondan üst seviye bir kulaklık diye önermedim

T.P.G.

80+ Titanium
haklısın arctisin hiçbi ürünü fiyatını haketmiyor hepsi overrated ürünler
ama cloud2 hala iyi bir seviyede kraken t.e ondan üst seviye bir kulaklık diye önermedim
Fiyat olarak bir tık pahalı haklısın. Düsmesi lazım, düşmezse MH752 gayet iyi.

Top Bottom