Neler Yeni

SteelSeries Arctis 3 QP.com.tr'de neden bu kadar ucuz?

Sahire99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay
Arkadaşlar merhaba SteelSeries Arctis 3 kulaklık fiyatlarına bakarken en ucuz 1250 TL civarlarındaydı fakat bu sitede 900TL'ye Arctis 1 fiyatına satılıyor. İnternette biraz araştırma yaptım güvenilir deniyor fakat hiç yorum falan da yok sizce güvenip alınır mı? Ciddi anlamda fiyat farkı var çünkü diğer sitelerle.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Arkadaşlar merhaba SteelSeries Arctis 3 kulaklık fiyatlarına bakarken en ucuz 1250 TL civarlarındaydı fakat bu sitede 900TL'ye Arctis 1 fiyatına satılıyor. İnternette biraz araştırma yaptım güvenilir deniyor fakat hiç yorum falan da yok sizce güvenip alınır mı? Ciddi anlamda fiyat farkı var çünkü diğer sitelerle.

QP güvenilir bir site daha önce 2 defa iade işlemi yaptım hiçbir sorun çıkarmadılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürünü görünce alsam mı diye düşündüm de çok borç altına girmeye gerek yok:p

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Sefa Duman

Dün sana da ben önermiştim bu siteyi sana önerdikten sonra bende satın aldım 1 saat geçmeden sipariş onaylanıp hemen kargoya verdiler aşırı hızlı bir firmaymış tabi benim elime salı günü falan ulaşacak.

Top Bottom