Neler Yeni

Steelseries Arctis Nova 4 Yüksek ses sorunu

Öncelikle herkese selam. Yaklaşık 1 aydan beri kullandığım Steelseries Arctis Nova 4 Wireless kulaklığımla alakalı yüksek ses problemi yaşıyorum. Bilgisayarla birlikte kulaklığımı da açtığımda kulaklıktan gelen ses seviyesi haddinden yüksek oluyor. Fakat kulaklığı açık bırakıp bilgisayarı yeniden başlattığımda ses seviyesi normale dönüyor. Problemin kaynağını bilip ve çözmeme yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden çok teşekkür ederim. İyi forumlar :)

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Nova 7 var aynısı bende de oluyor, hatta o ses yüksek oluyor dediğiniz zaman, sağ alttaki windows ses kontrolcüsü ne kadar kısılsa da işe yaramıyor. Ben de anlamadım niye :D

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Alkame
Merhaba, gg uygulamasındaki volume limiter açık mı? Ayrıca kulaklıktan dep ses geliyor mu, elimi sol kulaklık tarafına götürdüğümde sinyal sesleri geliyor hatta bazı noktalarda ses fazla şekilde yoğunlaşıyor. Sizde aynı sorun mevcut mu fark ettiniz mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Ali Çektin
Merhaba aynı sorundan bende muzdaribim ve bunla alakalı konu başlığıda açtım. Çözümü bulabildeyseniz paylaşırmısınız.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba, gg uygulamasındaki volume limiter açık mı? Ayrıca kulaklıktan dep ses geliyor mu, elimi sol kulaklık tarafına götürdüğümde sinyal sesleri geliyor hatta bazı noktalarda ses fazla şekilde yoğunlaşıyor. Sizde aynı sorun mevcut mu fark ettiniz mi?
Merhaba. Evet volume limiter açık. Söylediğiniz problemlerin hiç biriyle karşılaşmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba aynı sorundan bende muzdaribim ve bunla alakalı konu başlığıda açtım. Çözümü bulabildeyseniz paylaşırmısınız.
Maalesef. Hala arayış içerisindeyim :(

Öncelikle herkese selam. Yaklaşık 1 aydan beri kullandığım Steelseries Arctis Nova 4 Wireless kulaklığımla alakalı yüksek ses problemi yaşıyorum. Bilgisayarla birlikte kulaklığımı da açtığımda kulaklıktan gelen ses seviyesi haddinden yüksek oluyor. Fakat kulaklığı açık bırakıp bilgisayarı yeniden başlattığımda ses seviyesi normale dönüyor. Problemin kaynağını bilip ve çözmeme yardımcı olmaya çalışan herkese şimdiden çok teşekkür ederim. İyi forumlar :)
NEDEN STEELSERİES VE LOGİTECH KULAKLIKLARDA HGEP SORUN OLUYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ahmet Köroğlu
gg yazılımına bakın gain açıkmı. usb alıcıyı söktak yapın sorun varmı yokmu. usb portunu değiştirin. belki pc portlara fazla akım veriyo alıcı fazla veri gönderiyo.

gg yazılımına bakın gain açıkmı. usb alıcıyı söktak yapın sorun varmı yokmu. usb portunu değiştirin. belki pc portlara fazla akım veriyo alıcı fazla veri gönderiyo.
Volume boost kapalı. USB alıcısnı sök tak yaptığımda ya da pc yi yeniden başlattığımda sorun zaten çözülüyor. Önemli olan bu problemin hiç başlamaması. Geriye bir tek usb portu değiştirmek kalıyor onu da deneyeceğim teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,755
Üyeler
158,183
Son üye
tusuu00
Top Bottom