Neler Yeni

Steelseries Arctis nova 7 cızırtı sorunu, muhtemel laptop kaynaklı!

Shafuq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa Recep Çetin
Steelseries arctis nova 7 aldım ürün 2023.03.18 tarihinde alındı ve bilgisayarımda kulaklık arasıra cızırtı yapıyor. Bazen hiç bir sorun yokken bazı durumlarda hiç durmadan cızırtı yapabiliyor. Daha önce Steelseries Arctis 7'de de aynı sorunu yaşamıştım garantiye verdim ve ürün arızalı cıktı. Bu ürünün (Nova 7) donglesi type C olduğu için telefonda vs. de test ettim telefonda herhangi bir cızırtı olmuyor (bir hayli nadir, metroda olmuştu 1 kere) Muhtemelen bilgisayarımın ses sürcüsünde veya kartında arıza var diye düşünüyorum. Bilgisayarım (laptop) Lenovo Legion Y540 ve sürücüsü 2020 yılının bildiğim kadarıyla en güncel sürüm. Kendi hoparlörleri de cızırtı yapıyor ama onun hoparlörlerden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Sorun ise şu ben bu cızırtı sorununu nasıl çözerim donanımda mı sorun var, kulaklıkta mı yoksa drivermı güncellemeliyim. Yardımcı olmanızı rica ediyorum forumdaşlar, şimdiden teşekkür ediyorum <3
(Kablosuz klavye, maus kullanıyorum bir de kulaklık 3 kablosuz cihaz, parazit vs. yapıyordur diye laptopun arkasında sadece kulaklık var yanlarda maus ve klavye. Klavye mausun donglesini cıkarınca sanki daha iyi gibi ama yine de ara sıra cızırtı duyuyorum)

İyi forumlar!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,640
Üyeler
156,642
Son üye
nietzsche
Top Bottom