Neler Yeni

SteelSeries Arctis Nova 7 mi Arctis 9 Mu (IV Diablo Edition)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan çavuşer
Steelseries artic 9 3 yıl içinde 3 kez servise yolladım ürün rahat kullanışlı hoşuma çok gidiyor fakat 3 yılın sonunda garanti bitikten sonra sabah kalktımda ürün bozulmuştu yeniden artic 9 yada nova 7 almayı düşünüyorum 2 sini kullanan arkadaşlar deneyimlerini yada artic nova 7 uzun süre kullanmış arkadaşlar varsa sevinirim rahatlık kullanış şarj olarak çok mutlu olurum cevaplayan herkese teşşekürler.:peepokalp:

frix

80+
Nova 7 kullanıyorum. Benzer seviyede birçok kulaklık denedim, son tercihim Nova 7 oldu ve mutluyum. Gayet rahat hissettiriyor, pili iyi gidiyor. Asla üzmeyecek bir kulaklık. Rakibi var mı var fakat şahsen diğer kulaklıklarda bulamadığım rahatlığı bu kulaklıkla yakaladım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan çavuşer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçenlerde Enson model olan artic nova pro aldım batarya takılan yer bozukdu direkt iade ettim nova 7 almayı düşünüyorum hocam kac aydır kullanıyosun kafanda uzun süre kullanımda agrı yapıyormu
Nova 7 kullanıyorum. Benzer seviyede birçok kulaklık denedim, son tercihim Nova 7 oldu ve mutluyum. Gayet rahat hissettiriyor, pili iyi gidiyor. Asla üzmeyecek bir kulaklık. Rakibi var mı var fakat şahsen diğer kulaklıklarda bulamadığım rahatlığı bu kulaklıkla yakaladım.

frix

80+
Geçenlerde Enson model olan artic nova pro aldım batarya takılan yer bozukdu direkt iade ettim nova 7 almayı düşünüyorum hocam kac aydır kullanıyosun kafanda uzun süre kullanımda agrı yapıyormu
Nova Pro gerçekten çok iyi fakat fiyatı çok tuzlu.
Nova 7'ye gelirsek, benim için çok konforlu. Kulak ve kafayı ağrıtmıyor. Daha önce Corsair HS80 Wireless, Void Elite, Razer Blackshark V2 Pro gibi modeller kullandım. Her yönden en beğendiğim kulaklık bu oldu. Steelseries kulaklıklar genel olarak rahat hissettirir zaten, üzeceğini pek düşünmüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan çavuşer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nova Pro gerçekten çok iyi fakat fiyatı çok tuzlu.
Nova 7'ye gelirsek, benim için çok konforlu. Kulak ve kafayı ağrıtmıyor. Daha önce Corsair HS80 Wireless, Void Elite, Razer Blackshark V2 Pro gibi modeller kullandım. Her yönden en beğendiğim kulaklık bu oldu. Steelseries kulaklıklar genel olarak rahat hissettirir zaten, üzeceğini pek düşünmüyorum.
Nova pro bi hevesle aldım ama şöyle söylim en çok sevdim özelikler cheat mix felan hepsi sadece ekstra bi cihaza taşınmış ve bataryası degşiyor bunun dışında nova pro ile nova 7 arasında hiç fark yok nova 7' de her şey üstünde Ben ürünleri genelde itopyadan alırım ama ne ürün alsam itopyadan bozulur siz nerden aldınız hocam bende ordan alayım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,657
Üyeler
151,260
Son üye
Ali efe demirci
Top Bottom