Neler Yeni

steelseries Arctis nova 7 sesde parazitlenme

Leshy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Alperen Alagaç
Evet arkadaşlar, kullanmış olduğum Arctis Nova 7 kulaklıkta bazen hani Bluetooth kulaklıklarda ses kesilip gelir kesilip gelir olur ya, parazitlenme gibi, bu kulaklıkta şu anda bu sorunu yaşıyorum. İlk ay böyle bir sıkıntı yoktu. 2 ay oldu alalı fakat şu anda böyle bir sıkıntı başladı. Aldığımda bir yıl sigorta yaptırmıştım kulaklığa. Vatan'dan aldım kulaklığı. Sizce değişim yaparlar mı yenisiyle ya da sorunu çözebilir miyim? Bilen varsa şimdiden teşekkürler.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ara ara bu kulaklıkta, benzer sorunun çıkabildiğini okumuştum diye hatırlıyorum. Tam şarj ettikten sonra tekrar bir gözlemleyin. Eğer tekrarlarsa servise gönderebilirsiniz.

Leshy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Alperen Alagaç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ara ara bu kulaklıkta çıkabildiğini okumuştum diye hatırlıyorum. Tam şarj ettikten sonra tekrar bir gözlemleyin. Eğer tekrarlarsa servise gönderebilirsiniz.
Oluyor ya bi anda başladı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özgür
Oluyor ya bi anda başladı.
Sorunu nasıl çözdünüz? Veya çözebildiniz mi? Bir de sizden bir şey denemenizi isteyebilir miyim? Kulaklığınız hale duruyorsa bilgisayardaki ses seviyesini %100'e çekip kulaklığında ses seviyesini sıfıra indirdiğinizde de yine de ses geliyor mu? Youtube müzik vs bir dener misiniz?

Top Bottom