Neler Yeni

SteelSeries engine beyaz ekranda kalma sorunu

Barix05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Barış Yılmaz
Uygulamayı 3.20.0 ye güncelledikten sonra beyaz ekranda kalmaya başladı sonra uygulamayı kaldırıp eski sürümünü yükledim 3.19.0 beyaz ekran sorunu ortadan kalktı ama bu seferde kulaklık için 7.1 desteğini açtırmadı acaba sorun ne olabilir şimdiden teşekkür ederim
s.png

Dearreis

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Ahmet Yavaş
Uygulamayı 3.20.0 ye güncelledikten sonra beyaz ekranda kalmaya başladı sonra uygulamayı kaldırıp eski sürümünü yükledim 3.19.0 beyaz ekran sorunu ortadan kalktı ama bu seferde kulaklık için 7.1 desteğini açtırmadı acaba sorun ne olabilir şimdiden teşekkür ederimAlıntıyı görüntüle
Görev yöneticisinden tüm steelseries çalışan uygulamalarını durdurmayı deneyin.

Dearreis

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Ahmet Yavaş

Barix05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Barış Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklık için 7.1'i açabileceğiniz tek program steelseries engine midir ? DTX deneyiniz.
sorun tek kulaklık olsa olabilir ama tüm ekipmanlarım steelseries olduğundan onu mecburen kullanmam lazım

Dearreis

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Ahmet Yavaş
sorun tek kulaklık olsa olabilir ama tüm ekipmanlarım steelseries olduğundan onu mecburen kullanmam lazım

Anladım hocam.
Görev çubuğundaki Speaker'a sağ tıklıyorsunuz kayıttan yürütme aygıtları diyorsunuz.
Sonra en altta hoparlör vardır (sizde başka bir şey de yazabilir) ona sağ tıklayıp oradan uzamsal sesi açın ve kulaklıklar için Window Sonic'i seçin ama alttaki 7.1'i Etkinleştir'e tik koymayın.
Uygula ve tamam dedikten sonra Steelseries Engine bir anda çalışmaya başlayacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun çözüldü mü ?

Son düzenleme:

Barix05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Barış Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım hocam.
Görev çubuğundaki Speaker'a sağ tıklıyorsunuz kayıttan yürütme aygıtları diyorsunuz.
Sonra en altta hoparlör vardır (sizde başka bir şey de yazabilir) ona sağ tıklayıp oradan uzamsal sesi açın ve kulaklıklar için Window Sonic'i seçin ama alttaki 7.1'i Etkinleştir'e tik koymayın.
Uygula ve tamam dedikten sonra Steelseries Engine bir anda çalışmaya başlayacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun çözüldü mü ?
evet

Dearreis

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Ahmet Yavaş