Neler Yeni

Steelseries mouse + mousepad aldım orijinalliğini nasıl kontrol etmem gerekiyor?

bwNN

80+ Silver
Bugün qck mousepad ve prime+ mouse aldım . ürün elime ulaştığında orijinal olup olmadığını anlamam için ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim.

Crespo27

80+
Bugün qck mousepad ve prime+ mouse aldım . ürün elime ulaştığında orijinal olup olmadığını anlamam için ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim.
hangi siteden ve satıcıdan aldın

Crespo27

80+
Site trendyol satıcı trendyol mouse
site trendyol satıcı JetKlik mouse pad
jetklik güvenilir fakat trendyol mouseyı bılmıyorum ama jet klık kesınlıkle orıjınaldır emın olabılırsınız

• Beğen
Reaksiyonlar: bwNN

ANYA

80+
mousepad steelseries logo soyuluyorsa sahtedir
Kauçuk taban altta steelseris logolar yoksa sahtedir

• Beğen

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
C-Locker
Site trendyol satıcı trendyol mouse
site trendyol satıcı JetKlik mouse pad
1 yıl önce satıcısı trendyol olan steelseries mouse aldım. Ürün bozuldu 3 hafta servis raporu almak için bekledim. 3 hafta sonra raporla birlikte ürünü gönderdiler. Ürünü trendyola gönderdim 3 haftadır da ürünün değiştirilmesi için bekliyorum. Son çare tüketici hakem heyetine başvurdum. Orda da savunmaları istendi 2 haftadır da savunma vermiyorlar yine bekliyorum. Demem o ki satıcısı trendyol olan üründen uzak dur hocam.

bwNN

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 yıl önce satıcısı trendyol olan steelseries mouse aldım. Ürün bozuldu 3 hafta servis raporu almak için bekledim. 3 hafta sonra raporla birlikte ürünü gönderdiler. Ürünü trendyola gönderdim 3 haftadır da ürünün değiştirilmesi için bekliyorum. Son çare tüketici hakem heyetine başvurdum. Orda da savunmaları istendi 2 haftadır da savunma vermiyorlar yine bekliyorum. Demem o ki satıcısı trendyol olan üründen uzak dur hocam.
Anladim hocam ama prime+ baska yerde yok deniyelim

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
C-Locker
Garantisi trendyol olmaz ama turkiye de vermişlerdir birine. Paketten bakacam zaten jelatin falan düzgün olmazsa iade ederim
Trendyol değil zaten, Despec diye bir firma fakat tamir yapmıyor iade, değişim raporu ile ürünü geri gönderiyor. O raporla birlikte ürünü trendyola gönderiyorsunuz. Trendyolun elinde aynı urun yoksa değişim için yandınız

bwNN

80+ Silver
Trendyol değil zaten, Despec diye bir firma fakat tamir yapmıyor iade, değişim raporu ile ürünü geri gönderiyor. O raporla birlikte ürünü trendyola gönderiyorsunuz. Trendyolun elinde aynı urun yoksa değişim için yandınız
Anladım hayırlısı ya bakalım inşallah sorun çıkmaz uzun yıllar kullanırım. Peki orijinal sorgulama ile ilgili önerilerin var mıdır hocam?

Clocker90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
C-Locker
Anladım hayırlısı ya bakalım inşallah sorun çıkmaz uzun yıllar kullanırım. Peki orijinal sorgulama ile ilgili önerilerin var mıdır hocam?
Steelseries engine kur algılıyorsa orjinaldir. Sahte ürünü algılamaz diye düşünüyorum

• Beğen
Top Bottom