Neler Yeni

Rehber Steelseries QcK Mousepad Serileri ve Özellikleri

Hermitus

80+ Bronze
Hocam bahsettiğiniz moudepadi ilk defa gördüm. Steelseriesin kendi sitesinde bulamadığım için biraz araştırdım. E ticaret sitelerinde yazanlar doğru ise faremiz 450 mm genişliğe, 400 mm uzunluğa ve 4 mm yüksekliğe sahip. Yani yukarıdaki rehberden hiç bir kategoriye tam anlamıyla uyuşmuyor. Şöyle düşünebilirsiniz. Boyut olarak QcK Heavy büyük ile bire bir aynı fakat sadece 2mm daha az bir yüksekliğe sahip. Hemen hemen QcK heavy büyük boyu ile aynı diyebiliriz. Bu fare özel bir üretim olabilir.
hocam fare derken mousepad'ten bahsediyorsunuz değil mi? şuan satışı yok galiba. zamanında çekilişten çıkmıştı.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
hocam fare derken mousepad'ten bahsediyorsunuz değil mi? şuan satışı yok galiba. zamanında çekilişten çıkmıştı.
Evet hocam kusura bakmayın dalgınlıkla fare yazmışım. Evet bende satışına baktım fakat bulamadım.

Hermitus

80+ Bronze
bir de yıkasam bir şey olmaz heralde sıvı sabun vs. kullanmak sıkıntı olur mu?

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Eline sağlık

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Hermitus

80+ Bronze
Steelseriesin üretmiş olduğu her mousepad kendileri tarafından dayanıklı ve yıkanabilir olarak satışa sunuluyor. Herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim.
teşekkür ederim. elinize sağlık bu arada.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Top Bottom