Neler Yeni

🔥İndirim SteelSeries Sensei Ten 899 TL

Ctnkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yiğit Çetinkaya
ne alaka ? sebebini alabilir miyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

900 Türk lirası fazla mı ?
Kişisel fikrim hocam, “bana kalırsa” diyerekten belli ettim.
Kablo kullanımı insanı çok kısıtlıyor bana kalırsa, sensei ten seven biri olarak söylüyorum bunu fakat fiyatı fazla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Kürşad Hasgül
Kişisel fikrim hocam, “bana kalırsa” diyerekten belli ettim.
Kablo kullanımı insanı çok kısıtlıyor bana kalırsa, sensei ten seven biri olarak söylüyorum bunu fakat fiyatı fazla.
899 tl ye kablosuz mouse önerin var mı ? 899 Türk lirası fazla mı

Ctnkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yiğit Çetinkaya
899 TL ye kablosuz mouse önerin var mı ? 899 Türk lirası fazla mı
Bir kaç ay önce 500-550 türk lirasına satılan bir fareye göre absürt bir fiyat sadece 500tl fazlasına 4k fare aldım geçtiğimiz ay sonu.
Buyrun 550tl’ye on numara bir öneri:

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Kürşad Hasgül
Bir kaç ay önce 500-550 türk lirasına satılan bir fareye göre absürt bir fiyat sadece 500tl fazlasına 4k fare aldım geçtiğimiz ay sonu.
899 tl ye kablosuz önerir misin ?

en son 6 ay önce 600 tl ye inmiş

Ctnkaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Yiğit Çetinkaya
899 TL ye kablosuz önerir misin ?

en son 6 ay önce 600 TL ye inmiş
Ben “kablolu” bir fareye bu paranın absürt olduğunu ifade ediyorum dostum farkındaysan o fiyata kablosuz bir “gaming” kategorisinde bir fare alınacağından bahsetmedim. Tekrardan yorumlamanı tavsiye ederim okuduklarını.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Kürşad Hasgül
Ben “kablolu” bir fareye bu paranın absürt olduğunu ifade ediyorum dostum farkındaysan o fiyata kablosuz bir “gaming” kategorisinde bir fare alınacağından bahsetmedim. Tekrardan yorumlamanı tavsiye ederim okuduklarını.
o fiyata kablosuz yoksa kablolu almak neden mantıksız olsun ??? razer deathadder v3 almak mantıksız mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed Albeb
8 Ay kullanıp iade almış birisi olarak yaziyorum. El ölçüleriniz eğer uygunsa piyasada olan bir çok mouselarla karsilastirdiginizda en iyi shape e sahip diyebilirim. 2013 senesinde Steelseries Xai adı altında satiliyordu bu Sensei Ten. Xai’i yaklaşık 4 sene kullandıktan sonra kabloda temassizlik probleminden ötürü kendisiyle vedalaştım. Ardından gelen hiçbir mouse bu Xai’nin verdigi avuc içine oturma hissini vermiyordu. Sensei Ten ilk çıktığında ilk satin alanlardan biriydim. O eski shape o eski lezzet mevcuttu hoşuma gitmişti ama kendisiyle 8 ay sonra yaşadigim mouse tekerleğinin kendi kendine yukari aşagi yapma probleminden ötürü garantiye gönderip iade aldım. Bu sorunu internette araştırdım birçok kişinin tekerlek sensörü ile ilgili sikinti yaşadigini gördüm yani ürün kronik sıkıntılı. bu arada küçümsencek gibi değildi problem internette aşagı kaydiramiyordum yukari algiliyordu.
Aynı şekilde bende tekerlek sorunu yaşadım ama garantiye göndermeden kendim düzelttim. Teker sensörünün çevresinde bir metal var onu sıkınca düzeliyor ama bir süre sonra geri bozuluyor, oraya başka bir metal parçayı bükerek yerleştirip tekrar sıktım 1 aydır sorun çıkarmadı bakalım ne kadar daha götürecek.

mouse tekeri böyle sorunlu olmasa ömür boyu kullanmak isterdim ama bu sorun varken alınmaz

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Tayfun Balım
Steelseries prime alıp geçin bence her iki mouse da True move pro sensör kullanıyor. Rgb den feragat edip 500 liraya sensei ten almış olursunuz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,877
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
bende aynı sensör kullanan shape farklı olan rival310 kullanıyorum aldığım zaman sensei ten bulamamıştım güzel mouse .3 yıl önce 500-600 civarlarındaydı sanırsam.

thebigmac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Emre
sensei teni iade edip prime almış biri olarak söylüyorum. asla 900 TL'ye değecek bir mouse değil sensei ten. prime ondan katbe kat daha kaliteli her şeyiyle.

mdaghan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammet Dağhan
1 yıla yakındır sensei ten kullanıyorum görünümü ele oturması falan güzel genel olarak bir sıkıntım yok ama nedense eski mouseum(a4 tech x7) ile daha iyi oynuyordum csyi. Beğenenler için gayet alınabilir bir mouse tabii kişisel zevkler de önemli seçerken ama almanın mantıksız olduğunu söyleyen arkadaşlara katılmıyorum.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Enis Solak
bende aynı sensör kullanan shape farklı olan rival310 kullanıyorum aldığım zaman sensei ten bulamamıştım güzel mouse .3 yıl önce 500-600 civarlarındaydı sanırsam.
Bende de 310 var tek sorunu yanlardaki kauçuklar leke yapabiliyor, ara sıra yapış yapış hissi veriyor onun dışında bir sorunu yok taş gibi mouse.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,280
Üyeler
153,523
Son üye
onurrrrr1
Top Bottom