Neler Yeni

STOKLAR TÜKENDİ - da-c2-1tb GENCER GAMING SEPET KENDI KENDINE SILINIYOR

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Aras Şimşek
Ben 21:19 da sipariş vermişim baya oldu alalı ben

ardashi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Arda
sistem 16k olmuş?
Mesaj otomatik birleştirildi:

monitör giriliymiş pardon

YURTSEVENGAMER

80+ Silver
Maalesef gençer gaming den sistem almaktan soğudum.
1. 45 dakika siteyi açmadılar sonra da alabilen birkaç kişi gördüm. (1.30 saat boşa gitti)
2. Sepetler hakkında sıkıntılar oldu.
3. Monitörü çıkarana kadar sepete ekleme yapamadım.
4 Bütün stoklar aynı anda verilseydi daha çok kişi alabilirdi bence.
Bir de az önce buna benzer sinerji sistem hakkında bir soru sordum ve mesajım yayınlanmadan silindi. Sistem konuları da kapatıldı.
Bir daha bu websiteyle çalışılmassa (2 sisteme göre de söylüyorum) da kalitesi artar diye düşünüyorum ve sinerji sistem hakkındaki mesajların da neden silindiğine anlam veremiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Tekin
pcyi aldım ödeme yerindeyim birazdan alırsam iptal olur mu
daha onaylamadım

dedo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Safa Beytullah kalaycı
Yarım saattir deniyorum artık denemeyi de bırakıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diğer yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet Ali Demiray
stoklarla ilgili bir bilgi var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hasan Can ÜNSAL
Da-c sistemi almıştım gencergamingden.Nasıl alabildiğimi kısaca anlatayım.Adres bilgileri vs vs önceden kaydetmiştim.Kredi kartı bilgilerini de masaüstüne bi yere yazdım.Ürünü ekleyince direkt kopyala yapıştırla hızlı bi şekilde girdim.Sms geldi yazdım aldım.Epey hızlı yaptım yani kredi kartı vs bilgilerini girmem saniyeler sürdü o şekilde alabilmiştim
Bankadan şifre geldi lakin şifreyi girdiğimiz ekran hata verdi

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Aras Şimşek
Arkadaşlar beni de 20 defa kart kısmında attı adamlar diyor ki sepete eklemek bir şey ifade etmiyor 21.defa denediğimde kart kısmını geçtim ve siparişi verdim bizde yaşadık sizinle aynı şeyleri bizim de sepet boş göründü sonra attı tekrardan kart kısmını geçtiğiniz an alabiliyorsunuz oraya kadar atıyor

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
1 TB Stoklarımız tükenmiştir. İnsanların akın akın sipariş vermeye çalıştığı, 7000'in üzerinde sepet oluşan bir sistem kampanyasında tabii ki de müşterilerin çoğunun sepetteki ürünü silinecek. Sistemimizin çalışma prensibi şu :

Ürün açıldığı anda dileyen herkes sepete ekleyebilir. (aşağıda güncel sepet adetleri mevcut). Ürünün stoğu müşteri teslimat bilgileri adımına ilerlediğinde rezerveye alınır. Eğer ki stoğu sepete eklediğiniz an rezerveye alırsak aynı anda 20 sekme açıp hepsinden sepete ekleyen insanlar sizin hakkınıza girmiş olacak ve ürünü gereksiz yere rezervde tutmuş olacak.
Ürünü alabilen kişiler sepete ekleyip, ödeme adımına gelebilen ilk 200 kişi. Sistem açıldıktan 2 dk sonra ödemeyi tamamlayamayan kişilerin rezervleri tekrar açılıyor fakat aynı anda ortalama 2-3 bin kişiyle daha o stokları sepete ekleyip almaya çalışıyorsunuz. Sistem sizde sepete eklendi olarak gözüküp sepete gittiğinizde boş olmasının sebebi bu çünkü siz o sistemi başkası sepetine ekleyip ödeme adımına git kısmına tıkladığı saniyede sepetinize eklemiş oluyorsunuz.
Sistem satış adetleri ve raporlar kvkk kapsamını ihlal etmeden de paylaşılacaktır. Böyle bir kampanyayı bu adetlerde duyurup satmamak bahsettiğiniz kadar basit değil. Alamadığınız için üzülmeniz normal fakat bu tarz kampanyalarda bu bir şans meselesi haline geliyor. Alan arkadaşlara hayırlı olsun alamayan arkadaşlara da sonraki sistemlerde şans diliyoruz.

Ekler

• Screenshot (1).png
    Screenshot (1).png
    9.4 KB · Hit: 120

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
OZAN TANKUŞ
kart bilgilerim hazır bekliyorum bende :D