Neler Yeni

STOKLAR TÜKENDİ - da-c2-1tb GENCER GAMING SEPET KENDI KENDINE SILINIYOR

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Ya knka boşver Allah için şu verdiğim sayıları bir oranlasana
Sistemi alan arkadaşlara, yaptıkları üstün basaridan dolayı hediyeniz var mı Abdullah başkan 😅 şaka bi yana hızlı vs şanslı olan aldı gitti

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Benim şikayetim senden yana değil abi, biz senden razıyız. Sitenin çöplüğü
Arkadaşlar ben şunu anlatamıyorum kimle yaptıysam aynı muhabbet oldu olmadı mı? oldu kitle çok büyük senin talebe karşılık satın alabilme oranın sadece 3/1000 bu kadar.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Arkadaşlar ben şunu anlatamıyorum kimle yaptıysam aynı muhabbet oldu olmadı mı? oldu kitle çok büyük senin talebe karşılık satın alabilme oranın sadece 3/1000 bu kadar.
130.000 kişi bu sistemi almaya çalıştı ve 400 kişi aldı demek bu. Yani alanlarda şansa aldı o zaman.Bidaki sisteme artık 🙂

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Aras Şimşek
Atam sakin olun
Gayet sakinim ben de alamayınca arkadaş biraz agresifleşmiş sağ sola saldırıyor alamamışsın işte hızlı değilmişsin yeteri kadar birdahaki ne hızlı davran al suçlama yapma

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Ömer Taştekin
Dostum anlaşamadığımız nokta şu ben sepete defalarca deneyip ekleyemedim stok bitti hatası için bu çok normal. Sepete eklendi yazdı sepete gittim sepette yoktu bu da çok normal sepete ekledim bilgi ekranına geldim yok oldu bu da çok normal. Sepete ekledim, adres ve kişisel bilgileri ekledim ve ödeme sayfasına geç dedim burda kaybolması normal değil artık ben onu almışım demek oluyor. Ha 10 sn ha 1dk bir rezerv süresi olur geçiririm alamam tamam ama bunun normal olduğunu savunmayın lütfen. Site ile alakalı bir sorun bu.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Dediğimi anlamadınız sanırım, sitenin çökmesi veya açılmaması başka bir konudur. Sepetin kendiliğinden silinmesi başka bir durumdur.
Hocam bu şekil de şans işine kalması bence daha iyi, sitenin açılmaması çöküp durması insanı çıldırtıyor. şansım yokmuş deyip geç işte boşver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi sen haklısın tm da keşke ilk gören alsaydı be anında gördüm ben sistemi
biz anında görmedik mi bu nasıl mantık hocam ya bırak allah aşkına akşamdan alsaydın yalova biletini gidip mağazadan alsaydın

Top Bottom