Neler Yeni

şu sıralar ne oynuyorsunuz

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,848
İsim
İbrahim
odyssey den sonra biraz zayıf geldi zaten ama valhalladan iyidir bence
katılmıyorum,valhallayı oynama şansım olmadı ama originsten iyi olduğunu düşünüyorum
incelemeler gameplaylerden çıkardığım bu yani

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
katılmıyorum,valhallayı oynama şansım olmadı ama originsten iyi olduğunu düşünüyorum
incelemeler gameplaylerden çıkardığım bu yani
Yok kanka ya, odyssey i bitirdikten sonra direk valhalla ya girdim ve şok olmuştum. Flash TV den alınma ara sahneler, berbat vuruş hissi, kötü combat animasyonları, vasatın vasatı hikaye, odun oğlu odun bir ana karakter (kassandra ile kıyaslamıyorum bile), origins yine o kadar kötü değil yani

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,848
İsim
İbrahim
Yok kanka ya, odyssey i bitirdikten sonra direk valhalla ya girdim ve şok olmuştum. Flash TV den alınma ara sahneler, berbat vuruş hissi, kötü combat animasyonları, vasatın vasatı hikaye, odun oğlu odun bir ana karakter (kassandra ile kıyaslamıyorum bile), origins yine o kadar kötü değil yani
hacı dediğim gibi denemedim de birkaç incelemede olumlu şeyler duymuştum,onları kaynak edindim konuşurken
origins başlarda güzeldi,atmosferi beni büyüledi zaten ama oyun çok tekrara düştü 25 saat sonra falan bende bitirmeden bıraktım
valhalladan ümitliydim ama dediğin gibiyse o da fos

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
oynadığım oyunlar sıkmaya başladı siz ne oynuyorsunuz öneride almış olurum sonuçta
akıl sağlığım için valorantı bırakıp csgo ya geçtim hem mekanik olarak iyi hem de 13 yaşındaki çocuklar anneme sövmüyor

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
hacı dediğim gibi denemedim de birkaç incelemede olumlu şeyler duymuştum,onları kaynak edindim konuşurken
origins başlarda güzeldi,atmosferi beni büyüledi zaten ama oyun çok tekrara düştü 25 saat sonra falan bende bitirmeden bıraktım
valhalladan ümitliydim ama dediğin gibiyse o da fos
Odyssey gibisi yok bence. Valhallanın aksiyonu biraz iyi olsa şans verilirdi de odysseydekinin 10 da 1 i kadar zevk alamadım ben, bi de odysseyin parkur mekanikleri falan daha akıcı bence

Top Bottom