Neler Yeni

şu sistemler işimi görürmü

newaziz

80+ Bronze
twitchde iblis cs2 valorant internet cafe simulator outlast ets 2 tarzı oyunlarının yayınını yapmak istiyorum bu sistem işimi görürmü beyler internet hızım güzel
bilgisayar 1 asıl almayı düşündüğüm bu ama
bilgisayar 2 bütçemi zorlarsam bunu almayı düşünüyorum ama büyük ihtimalle alamayacağım bunu

bilgisayar 1 deki pc işimi görürmü
17k amd sistem var istersen.

Mr_Yigit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yiğit Yorulmaz
peki dostlar rtx 2070 ryzen 5 5600 16gb ram ile o yayın işi yapılır mı? yada rx 6700XT aynı sistem
Knk yayın biraz da zevk için ucu ucuna sistem toplayip yayın yaparsan çok zevk almazsın bence çünkü iyi bi kamera iyi bi mikrofon vs de gerekicek sana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk yayın biraz da zevk için ucu ucuna sistem toplayip yayın yaparsan çok zevk almazsın bence çünkü iyi bi kamera iyi bi mikrofon vs de gerekicek sana
Aslında 2. El toplasanız daha iyi olur daha kaliteli parçalarla toplarsınız bütçeye uygun olarak

sarkilar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ahmet akkaya
17k amd sistem var istersen.
hocam rx 6600 işimi görürmüki ya yanı bütçem şeyede el veriyor rx 6700xt yede ama sorun şu ben tam bilmiyorum yayın ışını yapabilirmiyimki o kartlarla amd de yayında sorun çıkıyor diyorlar

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
twitchde iblis cs2 valorant internet cafe simulator outlast ets 2 tarzı oyunlarının yayınını yapmak istiyorum bu sistem işimi görürmü beyler internet hızım güzel
bilgisayar 1 asıl almayı düşündüğüm bu ama
bilgisayar 2 bütçemi zorlarsam bunu almayı düşünüyorum ama büyük ihtimalle alamayacağım bunu

bilgisayar 1 deki pc işimi görürmü
Oyunlar için fazlasıyla yeter yayınıda rdr gibi güç isteyen oyunlar yerine cs vesairede açıcaksanız iş görür hertürlü.Ama 3050 asla önermem mümkünse indirimli sistem kovalayın 18k ya falan 4060 lı sistem bulunabilir.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,047
İsim
Mehmet Aslan

sarkilar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ahmet akkaya
Oyunlar için fazlasıyla yeter yayınıda rdr gibi güç isteyen oyunlar yerine cs vesairede açıcaksanız iş görür hertürlü.Ama 3050 asla önermem mümkünse indirimli sistem kovalayın 18k ya falan 4060 lı sistem bulunabilir.
yani hocam şey ryzen 5 5600 1tb m2 ssd 16 gb ram rx 6700xt sistem toplayabilirim ama 2.el yada rtx 2070 2060 süper vb

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,047
İsim
Mehmet Aslan

sarkilar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ahmet akkaya
he bide hocam intel arc 750 diye bişey var o ışımı görürmü

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
yani hocam şey ryzen 5 5600 1tb m2 ssd 16 gb ram rx 6700xt sistem toplayabilirim ama 2.el yada rtx 2070 2060 süper vb
Hocam bence almışken gidipte 2000 serisine inme tabi bütçen yoksa bir şey diyemem 3060 mümkünse 4060 lı almanı tavsiye ederim bi süre daha bekleyip çok daha ileriye dönük olur.Şahsi görüşümde amd ekran kartı alnımaz ben asla tercih etmem(umarım bi savaş başlatmam)

he bide hocam intel arc 750 diye bişey var o ışımı görürmü
Arc konusuna gelirsekte donanımsal olarak çok güçlü f/p bir kart ancak gücünü kullanamıyor , en azından şimdilik yani en son baktıgımda öyleydi.İntel pek beceremedi o işi kart güçlü ama hala tam optimize çalışmıyor.O yüzden arc için halen erken olduğunu düşünüyorum.

newaziz

80+ Bronze
hocam rx 6600 işimi görürmüki ya yanı bütçem şeyede el veriyor rx 6700xt yede ama sorun şu ben tam bilmiyorum yayın ışını yapabilirmiyimki o kartlarla amd de yayında sorun çıkıyor diyorlar
Benim bildiğim yayını işlemci üzerinden verebiliyorsun ki r5 5600 güzel performans verir ( Yine de detaylı araştır. ). RX6600 piyasadaki güncel oyunlarda 60+ FPS verir. ( Oyun testlerine bakabilirsin.)

sarkilar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ahmet akkaya
Hocam bence almışken gidipte 2000 serisine inme tabi bütçen yoksa bir şey diyemem 3060 mümkünse 4060 lı almanı tavsiye ederim bi süre daha bekleyip çok daha ileriye dönük olur.Şahsi görüşümde amd ekran kartı alnımaz ben asla tercih etmem(umarım bi savaş başlatmam)

Arc konusuna gelirsekte donanımsal olarak çok güçlü f/p bir kart ancak gücünü kullanamıyor , en azından şimdilik yani en son baktıgımda öyleydi.İntel pek beceremedi o işi kart güçlü ama hala tam optimize çalışmıyor.O yüzden arc için halen erken olduğunu düşünüyorum.
rtx 3060 alabilirim hocam 2.el
peki o sistem ile yayın açılırmı 5.5-7bin arası temiz bulunuyor

Bütceniz Max ne kadar acaba ?
hocam max 17 18 falan 2.elde olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet
rtx 3060 alabilirim hocam 2.el
peki o sistem ile yayın açılırmı 5.5-7bin arası temiz bulunuyor

hocam max 17 18 falan 2.elde olabilir
yayın işi vs yapacaksanız zaten sisteminiz zorlanacak o yüzden 2. El almak biraz mantıksız geldi bana ama alacaksanız temiz ürünler bulmanız lazım

Top Bottom